אוניות

אופרה ווינפרי השיקה את Nieuw Statendam

חברת הולנד-אמריקה בעלת הספינה והמגזין O של הכוכבת חתמו על הסכם שיתוף פעולה שיניב מסעות של מועדון Girls' Getaway

כוכבת הבידור עופרה ווינפרי השיקה ביום ראשון (3.2.19) את ספינתה החדישה של הולנד-אמריקה, ה-Nieuw Statendam בפורט-לודרדייל, פלורידה. כמיטב המסורת ניפצה הגיבורה האמריקאית בקבוק שמפניה על דופן אוניית הקרוז החדשה לעיניהם של ארנולד דונלד מנהלה של חברת האם קרניבל, של צוות האוניה ובני משפחתה.

קדמה לטקס הפלגה בת שלושה ימים בים הקריבי של כאלפיים נשים (וכחמישים גברים מצוות האוניה) במסגרת מועדון Girls' Getaway, שכללה ביקור באי הנופש הפרטי של הולנד-אמריקה Half Moon Cay. אופרה ווינפרי וחברתה גייל קינג הובילו את המסע הקצר שהכרטיסים שלו נמכרו בתוך יומיים. המגזין של אופרה ווינפרי O  וחברת אמריקה-הולנד חתמו על הסכם שיתוף פעולה שיניב מסעות נוספים.

האוניה נבנתה במספנת FINCANTIERI  שבוונציה. 2,650 הנופשים על סיפונה של האניה החדשה יגלו אטריום בן שלוש קומות שיעניק את אור השמש למבלים בשטחים הציבוריים. האורחים יוכלו ליהנות מבראסרי המתמחה בפירות ים ושמה RUDI'S SEL DE MER וגם מטעימות יין. במסגרת היצע הבידור יבלו הנופשים במועדון ב.ב.קינג בלוז קלאב ובשני אולמות מופעים. העיצוב של הספינה יהיה דומה לזה של אחותה ה-KONINGSDA, בעלת המראה העדכני לו תרם המעצב אדם טיהאני. שתי האניות הן מדגם PINNACLE.

Nieuw Statendam החלה כבר בהפלגות החניכה שלה לאיי הקריביים. בקיץ 2019 תחצה האניה את האוקינוס ותפליג בנתיבי קרוז אירופאיים מגוונים שכוללים את נורווגיה, הים הארקטי, הים הבלטי, הים התיכון והאיים הבריטיים. ההפלגות יימשכו בין שבעה ל-14 ימים.

תגיות

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Close
Close