צפון אמריקה

אושיאניה הפלגות מציעה חוויות חדשות באלסקה

חברת הקרוז מציעה טיסה במסוק מעל קרחונים, שייט בקיאק בעקבות לווייתנים, שייט נהרות בסירת סילון וכמובן שגם צפייה בדובים וחיות בר אחרות

Oceania Cruises, המציעה משטי קרוז יוקרתיים עם קולינריה עילית, מכריזה על תפנית בתוכנית ההפלגות לאלסקה בהגישה היצע של חוויות ייחודיות. החברה אפשר סיורים ארוכים יותר מהנהוג בדרך כלל. נמלי היציאה של ספינותיה יהיו , סן-פרנסיסקו, סיאטל, ונקובר וסיוורד ואורכם של המשטים יהיה בין שבעה לארבע-עשר ימים במגוון מסלולים. אוניותיה הקטנות יחסית של אושיאניה  אפשרו סיורים לאתרים כמו היינס (Haines), קודיאק (Kodiak), פרינס רופרט (Prince Rupert) וורנגל (Wrangell) וננאימו (Nanaimo).

לנוסעי הקרוזים של החברה יתאפשר לשהות שהות ארוכה יותר בנמלים שבהם יעגנו אוניותיה. המפליגים על הרגטה, אחת משש אוניות החברה, יווכחו לדעת שהיא תעגון במרבית הנמלים מוקדם בבוקר וכמעט תמיד תפליג ב-6 בערב או מאוחר יותר, לעיתים אף ב-11 בלילה. מסעות הקרוז המוצעים יכללו עד תשעה נמלי עגינה ובשישה סיורים בקיץ 2020 יתאפשר ביקור בקרחון האברד וגם בקולג' פיורד, ביתם של 20 קרחונים מדהימים.

אטרקציות נוספות שיכללו במסעותיה של אושיאניה לאלסקה יהיו קרחון מנדנהל (Mendenhall Glacier), שנמצא לא הרחק מבירת אלסקה, ג'ונו.  מסוק של חמישה עד שישה נוסעים, ייקח את התיירים לקרחון שם יוכלו לצפות בצריחי קרח מרהיבים, קרחונים מסקרנים וזקיפי סלע משוננים.

עוד יכללו במסע דייג סרטנים בים ברינג מסיפון אחת מספינות הציד, שהופיעו בערוץ דיסקברי בסדרה Deadliest Catch. שלא כמו בתוכנית, הנוסעים יפליגו ברוגע, באזורי חוף בטוחים ויוכלו להתרשם מהנוף של דרום מזרח אלסקה, האיים הזעירים שמנקדים את המיצרים, ההרים המתנשאים מגובה הים לעננים והאור המרצד על המים. בנוסף, הנוסעים יצאו למיצרים הקפואים בקיאקים זוגיים עם פדלים, במים המוגנים מסביב לנמל פרדרי ויוכלו  לצוף יחד במשך שעתיים במפרצים. יהיו גם חוויות מהירות יותר: נסיעה בסירת סילון (Jetboat) סביב 500,000 דונם של שמורת הטבע Stikine-LeConte.

ספינת הקרוז רגטה, מציעה יותר מ-324 סוויטות וחדרי אירוח חדשים ששודרגו יחד עם שטחי ציבור שונים שעל הספינה. עם 684 אורחים בלבד ו-400 אנשי צוות, האוניה מבטיחה להציע שירות ברמה גבוהה הכולל ארבע מסעדות ייחודיות, ללא הזמנה מראש, ספא וחדרי כושר, שמונה טרקלינים ופאבים וקזינו בסגנון מונטה קרלו.

"המטיילים ל'גבול האחרון' של אמריקה, מצפים לחוויות ייחודיות ומרשימות ביותר. יצרנו עשרות סיורים מיוחדים שיבטיחו לאורחינו חוויה בלתי נשכחת ודרכים מהנות להכיר את אלסקה מעיניים מקומיות", אמר בוב בינדר, נשיא ומנכ"ל אושיאניה הפלגות.

כתבות קשורות

Back to top button