חדשות

אושיאניה קרוזס משיקה מסלול מיוחד בן-12 ימים מישראל

חברת הקרוזים היוקרתית תפעיל את המסלול היוקרתי בחודש נובמבר 2020, מנמל חיפה אל, אשדוד, פאפוס, אלניה, מרמריס, בודרום, חאניה, אתונה, אפסוס, ואיסטנבול

חברת הפלגות היוקרה אושיאניה קרוזס, חשפה את אוסף המסלולים החדשים והאקזוטיים שלה לעונה הקרובה. "הסדרה האקזוטית" של מסלולים בהם תשוט האנייה "סירנה" המשודרגת, תאפשר למפליגים לגלות יעדים כמו מצרים וישראל, טורקיה, חצי האי ערב, הודו, מיאנמר ואינדונזיה.

המסלול היוקרתי שיצא בחודש נובמבר 2020, מנמל חיפה יפליג אל אשדוד, פאפוס, אלניה, מרמריס, בודרום, חאניה, אתונה, אפסוס, ואיסטנבול.

"המסלולים המקוריים הללו תוכננו בקפידה במטרה להציע לאורחים שלנו לבקר בכמה מהיעדים האקזוטיים שקשה להגיע אליהם. זאת, על מנת להשביע את תיאבונם לחוויות חדשות ויוצאות דופן." אמר בוב בינדר, נשיא ומנכ"ל אושיאניה קרוזס.

אוניית "סירנה", בעלת הקיבולת של 684 אורחים, הייתה אמורה להפליג בעונות החורף והאביב של המסעות לקובה וכעת תאריך את עונת 2020 שלה באירופה ותבלה את חורף ואביב 2020-2021 בהפלגות לחלק מן היעדים הכי מיוחדים וקסומים בעולם. האונייה עברה שדרוג מקיף, כחלק ראשון מתוך פרויקט אושיאניה נקסט, ביותר מ-100 מיליון דולרים, וכעת נושאת בגאווה 342 חדרים וסוויטות חדשות לחלוטין, יחד עם איזורים ציבוריים שעברו שינוי דרמתי.

 

האונייה 'סירנה' צילום: אושיאניה קרוזס

 

כל המסלולים כוללים נמלים עם עגינה לילית, ובחלקם ישנן אף 4 עגינות לילה, יחד עם מספר עצום של נמלים חדשים כמו מרמריס בטורקיה, אי סר בניאס באיחוד האמירויות, דוחה בקטר, אל-בחריין בבחריין, אל ח'סאב בעומאן וסנבג באינדונזיה. המסלולים החדשים אידיאליים עבור מטיילים שאוהבים לפרוץ דרך לסמן וי על יעד נוסף מסביב לעולם. לשייט הישראלי הנושא דרכון ישראלי יש צורך לבדוק את המדיניות של כל נמל מדינה לפני בחירת המסלול המבוקש.

צפו באניית היוקרה המחודשת ומשודרגת, Insignia של חברת 'אושיאניה קרוזס', עגנה לראשונה בישראל במסגרת הפלגה מסביב לעולם

תגיות

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Close
Close