אוניותראשי

אין הוכחה טובה מזאת שהקרוזים לקריביים פופולריים

תיקון מהפכני על מבדוק צף אפשר לסיים את השבתתה של אונית הקרוז הענקית קרניבל-ויסטה מוקדם מן הצפוי והחברה הוסיפה מסע של 4 ימים ברגע האחרון

 

אם היה צריך הוכחה לכך שהקרוזים מחופי ארה"ב לים הקריבי ולאייו הם פופולריים באה הודעתה של חברת קרניבל מאתמול (19.7.19) ולפיה היא מוסיפה משט נוסף שייצא מגלבסטון טקסס ב-23 ביולי. כלומר, החברה צופה ש-1,965 תאי האוניה קרניבל-ויסטה יוזמנו על ידי כ-4,000 נופשים בתוך ארבעה ימים.

ה-SALE של המשט הקצר לים הקריבי בא כתוצאה מסיום מוקדם מן הצפוי של תיקונים שעברה אוניית הקרוז במהלך החודש. התוכנית היתה שמסעה הראשון מגלבסטון ייצא ב-27 ביולי אך הקדמת לוח הזמנים אפשרה להוסיף מסע של הרגע האחרון במחירים אטרקטיביים. תא פנימי הוצע ב-359 דולר לנוסע בתא זוגי ובאתר של חברת קרניבל כל התאים כבר נמכרו. התאים עם מרפסת צופה לים מוצעים  ב-444 דולר לאדם. למחירים הללו יתוספו מסים (53 דולרים) וקניית שירותים על סיפון הספינה.

בשלהי חודש יוני נאלצה קרניבל ויסטה לבטל שלוש הפלגות לקריביים כתוצאה מתקלות במדחף של הספינה. חברת קרניבל בחרה לתקן את המדחף בדרך מהפכנית כל גבי מבדוק צף שככל הידוע לא נעשה בה שימוש עד עתה.

התיקון הנדרש של הספינה נעשה בקרבת חופי בהאמה לשם הגיע מנוף ימי, ה- ,Boka Vanguar שהוא המנוף הגדול מסוגו בתבל. המנוף הזה, שיכול להניף למעלה מ-110,000 טונות, יועד במקור להעביר אסדות קידוחים ומתקנים לשאיבת דלק וגז מן החוף אל הים ולהציבם באתרי הקידוח..

"התקדים המהפכני הזה הוא  הדרך הנכונה להבטיח שהתיקון של קרניבל-ויסטה יושלם בזמן, בבטיחות ובמקצועיות, כך שהספינה תוכל לשוב ולהפליג בנתיב הפופולרי בן שבעת הימים היוצא מגלבסטון" נאמר אז בהודעה מטעם החברה. מתברר שהחידוש המהפכני השתלם לקרניבל.

תגיות

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ראה גם

Close
Close
Close