חברותחדשות

בחירת Travel + Leisure לשנת 2018: קונרד היא מס' 1 במגה-קרוז

במשאל הקוראים השנתי של בטאון התיירות נבחרה ויקינג כחברה המועדפת לאניות קרוז המשיטות 600 עד 2,199 תיירים

בטאון התיירות האמריקאי הוותיק Travel + Leisure פרסם השבוע את תוצאות משאל הקוראים שהוא עורך מדי שנה מאז 1995 בקרב קוראיו. המשאל מקיף תחומי תיירות רבים ובכל הנוגע לאניות קרוז נבחרה חברת קונרד קרוז כחברה המועדפת מבין מפעילות ספינות המגה-קרוז. חברת ויקינג נבחרה כחברה מספר אחת מבין מפעילות אניות "קרוז האוקינוס", כאלה המשיטות 600 עד 2,199 תיירים.

קונרד, שהיא היום בבעלות קרניבל, היא בעלת ותק של למעלה ממאה שנים ואניית הדגל שלה היא קווין-מרי 2. ספינה קלאסית זאת שיכולה להשיט 2,691 תיירים מציעה לאורחיה אולם נשפים, פלנטריום ואף שירות לשמירת כלבים. שניה בקטגוריית ספינות הענק היא דיסני קרוז-ליין ובמקום השלישי ניצבת פרינסס קרוזס. הולנד אמריקה ליין נבחרה במקום הרביעי וסלבריטי קרוזס היא החמישית.

חברת ויקינג נכנסה לעיסקי השייט באוקינוסים ב-2015 וכיום משייטות בימים חמש אניות שלה, שעל סיפון כל אחת 930 נוסעים. קוראי L&T אהבו את התכנון הסקנדינבי המינימלי של הספינות, את המטבח ואת ההיבט התרבותי של הנסיעה. במקום השני בקטגוריה זאת ניצבת קריסטל-קרוזס ובשלישי Regent Seven Seas Cruises. סיבורן הוצבה רביעית וקונרד חמישית.

ויקינג על 64 ספינותיה נבחרה גם כחברה המועדפת השניה לשייט נהרות. ראשונה בקטגוריה זאת נבחרה Uniworld Boutique River Cruise Collection. 18 ספינותיה של חברה זאת שטות בנהרות אירופה הקלאסיים – הדנובה והריין – וכן בנהרות בחלקי תבל אחרים כמו הגנגס בהודו.

כתבות קשורות

תגובה אחת

  1. חברה מעולה!!! הפלגנו איתם שלוש פעמים וזה רמה אחרת לגמרי. האוכל היה מעולה. בארץ המשווקים שלהם הם מד קרוזס בפתח תקווה. יש להם גם מחירים טובים והיא לא יקרה כמו שהייתה בעבר

Back to top button