חדשות

בניגוד למגמה – בוטלה הזמנה לבניית ספינה יוקרתית

SeaDream ביטלה הזמנה לבניית יאכטה שהיתה אמורה להיות מסופקת לה ב-2021

במקביל לדיווחים על שפע ההזמנות לבנייתן של אוניות קרוז חדשות ולקראת הצטרפותן של חברות חדשות כוירג'ן כריץ-קרלטון לעולם השייט מתברר שיש חברות שמבטלות את תוכניתן לבנות ספינה חדשה.

חברת SeaDream המגדירה ומקדמת את עצמה כ"מועדון יאכטות ולא ספינת קרוז", ביטלה הזמנה לבניית ספינה חדשה, שהיתה אמורה להיות מסופקת לה ב-2021. הספינה שזכתה לשם SeaDream Innovation הבטיחה שתפליג ליותר מ-49 מדינות במהלך 15 החודשים הראשונים להפעלתה ונעשו כבר הזמנות להפלגות הללו. אנדראס ברינסטאד, סגן נשיא החברה מסר: "שכל האורחים שעשו הזמנות יקבלו החזרים מלאים בימים הקרובים".

SeaDream Yacht Club" ומספנת Damen החליטו ההבנה הדדית שלא להמשיך בבניית הספינה החדשה" מסרה החברה הנורבגית בהודעה לעיתונות. עוד נמסר כי החברה בוחנת אפשרויות אחרות לבנייה של ספינה חדשה. אטל בריינסטאד, הבעלים והיו"ר של SeaDream, צוטט כאומר "לחברה אין חובות זה מספר שנים ויש לה את ההון הדרוש להרחבת הצי. אנו מקווים להכריז על בניית ספינה חדשה בשנת 2020". 

הצי הקיים של החברה כולל שתי אוניות, SeaDream I ו-II SeaDream, ולפי הודעת החברה הן רושמות הכנסות שיא. נתיבי ההפלגה העיקריים שלהן הם בים התיכון ובים הקריבי. החברה מתכננת  לשפץ את הסוויטות שלהן באביב 2020.

SeaDream מנסה לייחד עצמה על ידי סגנון הפלגה "דמוי יאכטה". אורחיה מוזמנים ללבוש "נופש-קז'ואל" ומוצעים להם תענוגות ומטבח הנחשבים יוקרתיים. הם נהנים משירות אישי (כמעט איש צוות לכל נוסע). 

תגיות

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Close
Close