חדשות

בתוך חודש – ארבעה נוסעי קרוז נעלמו מסיפון אוניותיהם

קרניבל פנטסי הודיעה אתמול על העדרותו של נוסע שעבר ככל הנראה מעל למעקה הבטיחות כאשר היא היתה בדרכה מאלבמה למכסיקו

אוניית הקרוז קרניבל פנטסי הגיעה אתמול (17.12.18) לנמל פרוגרסו שבמכסיקו לאחר מסע בן יומיים שהחל במובייל, אלבמה. תוך כדי מסעה, שעות אחדות לפני הגיעה לחופי מכסיקו, דווח צוות האוניה על היעדרותו של נוסע. עם הגיע האוניה לפרודרסו התחדשו החיפושים אחר הנוסע על האוניה בעזרתו של כלב גישוש של המשטרה המקומית. לאחר מכן המשיכה האוניה במסעה והיא תשוב מחרתיים לארה"ב.

אתר האינטרנט קרוז-לאו-ניוז מספר שזהו הדיווח הרביעי בחודש שחלף על נוסע או חבר צוות שנעדר מאוניית הקרוז שבה הפליג. בכל המקרים, כך נטען, צוות האוניה לא היה מודע באורח מיידי על כך שהנוסע קפץ או נפל לים. האוניות שבהן זה קרה לא היו מצויידות ולא ציידו את נוסעיהן במכשירים לגילוי מקרים של נפילה.

המקרה הקודם שעליו דווח לפני ימים אחדים התרחש באוניה קרניבל ויקטורי. אז היה זה צעיר אמריקאי בן 26 שקפץ "מרצונו", על פי דיווח חברת הספנות, לא רחוק מן האיים שבדרום פלורידה, כאשר הספינה הייתה בדרכה לפורטמיאמי בסיום מסעה. עם היוודע דבר היעדרותו הועלו לאוויר שני כלי טיס של משמר החופים אך בחלוף 32 שעות הם הפסיקו את חיפושיהם.

המקרים הנוספים אירעו באוניות של החברות MSC  ורויאל-קריביאן. במקרה אחד נעלמה נוסעת הולנדית מסיפונה של MSC Preziosa ליד האי מרטיניק ובמקרה האחר דווח בקוזומל שבחוף המכסיקני על היעלמותו של עובד בן 27 שהיה על סיפונה של Adventure of the Seas.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Close
Close