חברותראשי

האנגלים יציעו לצרפתים קרוז בשפתם

חברת הקרוז הבריטית Cruise & Maritime Voyages מתכננת להכנס לשוק הצרפתי עם קרוז ייחודי

צרפת ידועה בעולם הקרוזים כיעד מבוקש לקרוז נהרות ונוטלים בהם חלק תיירים לרוב. בני האומה הצרפתית אינם ידועים עד עתה כצרכני קרוז נלהבים אך ככל שהענף הזה כובש יותר ויותר מעריצים, מגיע גם לצרפתים שישיטו אותם ברחבי תבל באוניות שדוברות את שפתם. מעבר לגבול בגרמניה יש תקדים לכך, שם פעילות חברות TUI ו-AIDA שעל אוניותיהן דוברים גרמנית.

עתה מבקשת חברת קרוז בריטית למלא את החלל עם ספינה שתקסום לדוברי הצרפתית. Cruise & Maritime Voyages מתכננת להיכנס לשוק הצרפתי עם מוצר דובר צרפתית. אחת האוניות שברשותה, האסטוריה, תהפוך לז'ול ורן והיא תפעל תחת המותג Maritime and Voyages של Croisières. על כך מדווח אתר האינטרנט קרוז-אינדסטרי-ניוז.

ז'ול וורן מיועדת לשוק המיינסטרים והיא תפליג בנתיבי צפון אירופה, הים התיכון והים השחור ובשנת 2022 היא תקיים סיבוב עולמי. על סיפונה של הספינה יכולים להתארח כ-600 נופשים.

CMV פועלת בשוק הבריטי עם המותג Cruise & Maritime Voyages, שיש לו גם נוכחות באוסטרליה. היא גם מפעילה את המותג Transocean בגרמניה.

כיום יש חברה אחת, PONANT, שבסיסה בצרפת אך באוניותיה שפתם של אוכלי הצפרדעים אינה השפה הבלעדית. החברה נוסדה ב-1988 וברשותה 9 ספינות בסדר גודל קטן שביכולתן לאכלס כמאתיים עד 260 נוסעים והיא מתפקדת בשוק היוקרתי.

כתבות קשורות

Back to top button