חדשותראשי

הארי סומר, נשיא ומנכ”ל NCL – מספר על פרוטוקולי הבריאות והבטיחות המחמירים לקראת חידוש הפעילות

תאגיד השייט הבינלאומי NCL יחדש את פעילותו ב-25 ביולי, כפי שפורסם בפספורטניוז ב-6 באפריל, 2021.
נורוויג’ן קרוז ליין תתחיל לבצע הפלגות ב-3 אוניות באיים הקריביים ובים התיכון. האונייה Norwegian Jade תצא מפיראוס – אתונה החל מ-25.7 להפלגות של 7 ימים בין איי יוון, בעוד Norwegian Joy ו- Norwegian Gemתצאנה למסלולי שייט בקריביים.
פגשנו בסוף השבוע האחרון את נשיא ומנכ”ל נורוויג’ן קרוז ליין, הארי סומר, במפגש מיוחד לעיתונאים בינלאומית והוא סיפר: “אנחנו נרגשים מאד לחדש את הפעילות שלנו לאחר שהפסקנו את פעילותנו בחודש מרץ בשנה שעברה”.
סומר התייחס להתקדמות החיסונים, המעודד וממריץ את הכנות החברה, ושיבח את ישראל ובריטניה המציינות הישגים מרשימים בהליך החיסונים.
“המטרה שלנו היא לעשות קרוזים בדרך הבטוחה ביותר”, הדגיש סומר, והבטיח: “הפרוטוקולים שלנו יהיו חמורים ביותר. החופשה הבטוחה בעולם תהיה באוניות שלנו”.
כל הצוותים וכל הנוסעים בהפלגות של NCL יהיו מחוסנים חיסון מלא.
“יתר על כן”, הדגיש סומר, “נבדוק את כל הנוסעים לפני העלייה לאונייה ולפני עזיבת האונייה. נדרוש מהם גם לעטות מסכות ולשמור על ריחוק חברתי. כל הגורמים, שיבואו במגע עם האורחים, הצוותים על האוניות, כמו גם הנהגים ומדריכי הסיורים, יהיו מחוסנים במלואם”, והוא סיכם: “אצלנו לא תהיה קורונה”.
על הקשר המיוחד שלו עם ישראל אמר סומר: “ישראל היא הבית השני שלי. אני אוהב את ישראל”.
סומר ציין שתי נקודות משמעותיות בהתמודדות של NCL עם הקורונה: התפוסה המוגבלת בהפלגות הראשונות ובדיקת יעדי העגינה.
“נתחיל בתפוסה של 25% באוניות ונעבור ל-50% ו-60% מאוחר יותר”, אמר והבטיח: “אנחנו בוחנים גם את היעדים בהם אנו עוגנים ודואגים, שיהיו בטוחים לאורחים שלנו”.
למרות שה-CDC, המרכז האמריקני לבקרה ומניעת מחלות, מאפשר לאוניות הקרוזים לצאת לשייט בארצות הברית בלי לדרוש מהנוסעים להיות מחוסנים, סומר מדגיש ש-NCL תקיים מ-25 ביולי עד סוף אוקטובר הפלגות של 100% מחוסנים, הן האורחים והן צוותי האוניות.

הארי סומר. צילום: פספורטניוז

כתבות קשורות

Back to top button