חדשותראשי

הבשורה של MSC קרוז לישראלים: הפלגות לאירופה מנמל חיפה

חברת הקרוזים האיטלקית בחרה בישראל להיות חלק קבוע מיעדי מסלול החורף של החברה שיתחילו בנובמבר. עד כה נוסעים ישראלים שבחרו בחופשות קרוז הגיעו לנמלים ברחבי אירופה בטיסה. מה יהיו מחירי הקרוזים מישראל?

חברת MSC קרוז הודיעה היום כי ישראלים יוכלו לעלות על אונית קרוז מנמל חיפה. עד כה נוסעים ישראלים שבחרו בחופשות קרוז הגיעו לנמלים ברחבי אירופה בטיסה.

אנית הפאר MSC OPERA של ענקית הקרוזים האיטלקית, תעגון החל מחודש נובמבר בנמל חיפה וישראלים יוכלו לעלות ולצאת לטיול קרוז, כאשר תתאפשר יציאה או חזרה מנמל חיפה. טלי נוי, מנכ"לית MSC ישראל, מציינת כי מדובר בהפלגות ייחודיות שחברת MSC בנתה לקהל הישראלי שימשכו חמישה או שישה לילות במקום ההפלגות המקובלות של שבעה ימים.

MSC קרוז מציעה לישראלים שני מסלולים לבחירה: הראשון שימשך 5 לילות יתחיל בנמל חיפה ומשם האניה תפליג ללימסול בקפריסין, רודוס ביוון, מסינה באיטליה וייסתיים ברומא. המחיר החל מ- 729$ לאדם ע"ב פנסיון מלא וטיסה חזרה מרומא.

המסלול השני ימשך 6 לילות יתחיל בנמל של רומא , דרך גנואה, איי יוון ומשם תפליג האניה לתחנה הסופית בנמל חיפה. המחיר החל מ- 809$ לאדם בחדר זוגי על בסיס פנסיון מלא וטיסה לרומא.

לאניית הפאר אופרה 13 סיפונים וקיבולת של כ- 2679 נוסעים. באוניה מגוון חדרי אירוח בעיצוב איטלקי, בריכות שחיה, ספא עם נוף לים, תשעה ברים ומועדונים הפזורים בקומות האנייה, שני חדרי אוכל ראשיים לצד מסעדות המגישות מאכלים ייעודיים, חנויות דיוטי פרי, קזינו, מועדון לילדים והופעות כל ערב למבוגרים.

עוד נמסר על ידי נציגות חברת MSC בישראל כי, ההחלטה לאפשר לישראלים לעלות לטיול קרוז מנמל חיפה באה לאחר שחברת MSC בחרה בישראל להיות חלק קבוע מיעדי מסלול החורף של החברה שיתחילו בנובמבר וזאת לאחר  שגורמי תיירות מובילים בעולם בדקו ומצאו שישראל הוא יעד אטרקטיבי לתיירים מכל העולם.

 

צילום: MSC

 

טלי נוי מנכ"ל MSC  קרוז ישראל מסרה: "אני שמחה וגאה שהנהלת MSC  קיבלה את המלצתינו והחליטה לשלב את נמל חיפה במסלול העגינה ובנוסף לראשונה מזה שנים תאפשר לנוסעים ישראלים להצטרף מישראל לשייט קרוז באירופה .  החלטה זו באה בעקבות גידול מתמיד של עשרות אחוזים בהקף הנוסעים הישראלים באניות  בשנים האחרונות, נתון יוצא דופן ביחס למדינות אחרות בעולם.  מרבית הישראלים בהפלגות הן משפחות עם ילדים, שגילו את חווית הפעילות לילדים מסביב לשעון על בסיס פנסיון מלא" .

שוק הקרוזים האירופי גדל בקצב מהיר, השנה הפליגו כ- 8 מיליון אירופאיים באניות קרוז והצפי הוא שעד שנת 2025 המספר כמעט יוכפל ויעמוד על כ- 15 מליון תיירים.

MSC קרוז היא חברת השייט הפרטית הגדולה בעולם, קו השיוט שלה באירופה, דרום אמריקה, דרום אפריקה והמפרץ.

צי האניות שלה כיום 17 אניות קרוז אולטרה מודרניות. על פי תוכנית ההשקעות של החברה, בהיקף של 13.6 מיליארד אירו, צפוי הצי של MSC להגיע ל -29 אניות עד שנת 2027.

בחודש נובמבר 2020, תגיע לנמל חיפה גם חברת הפלגות אושיאניה קרוזס מבית נורוויג'אן קרוז ליין, ותשיק מסלול מיוחד בן-12 ימים מישראל

 

תגיות

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Close
Close