הפלגותחדשות

הולנד-אמריקה מציבה 3 ספינות למשטי מקסיקו

במהלך 2019 יצאו משטים בני 7 ו-11 יום מסן-דייגו לשלושה יעדים בחופי הרביירה של מקסיקו

חברת הקרוז הולנד-אמריקה ליין מציבה לשנת 2019 שלוש אניות קרוז למשטים שיעדם הוא הרביירה של מקסיקו, לחופי האוקינוס השקט. האניות "אירודם", "ניואמסטרדם" ו"אוסטרדם" יפליגו למשטים בני שבעה ואחד עשר ימים מנמל המוצא שלהן מסן-דייגו שבדרום קליפורניה. המשטים הללו יפקדו יעדים אחדים ובהם: מזטיאן, קאבו סן-לוקס ופוארטו-ולארטה.

קאבו סן-לוקס ממוקמת בקצה חצי האי באחה-קליפורניה, הנמתח לאורך 1,500 מטיחואנה לכיוון דרום. זהו אתר נופש עם חופי חול מקסימים עם אפשרויות לצפות בלוויתנים וגם לדוג דגים. אטרקציה יחודית בחצי הכדור המערבי המוצעת שם היא רכיבה על גמלים. האתר של חברת הספנות מציין כי "מלון קליפורניה" ממוקם מצפון לקאבו סן-לוקס (כ-20 ק"מ) וכל יודע זמר מפזם מיד את שירם של האיגלס מ-1976. אך בפועל, אין באתר שום קישור לשיר המפורסם ולא בכדי: לאחר שהלהקה הגישה נגד בעלי המלון שנוסד ב-1947 תביעה על כי הם עושים שימוש בלהיט לצרכי קידום עיסקם, הסכימו בעלי המלון לציין כי אין קשר בין אתר הנופש לפזמון.

מזטיאן (Mazatlan), המרוחקת כ-150 ק"מ בקו אווירי או ימי מקאבו סן-לוקס, מכונה "פנינת הפסיפיק" והיא ממוקמת על חוף האוקינוס במדינת סינולה. ההיצע של העיר כולל ארכיטקטורה, מזון ותרבות מקסיקניים מסורתיים. דרומה משם, במרחק של 400 ק"מ ממוקמת פוארטו-ואלרטה המתייחדת בחן קולוניאלי. העיר יושבת לחוף מפרץ ושם מוצעים צלילה וצפיה בלוויתנים לצד שפע מסעדות. כמובן שגם סן-דייגו עצמה היא אטרקציה תיירותית שגולת הכותרת שלה הוא הסי-וורלד.

כתבות קשורות

Back to top button