הפלגות

הישראלים מגלים את עולם ההפלגות הפרטיות

גידול של כ-20% במספר המזמינים של חופשות שייט והפלגות פרטיות בשנה האחרונה, כך עולה מנתונים שמספקת חברת, A-sailing  מקבוצת אמסלם תיירות ונופש

 

חופשת שייט ביאכטה פרטית, או בגולט – ספינות עץ תורכיות מפנקות עם שף וצוות צמוד קורצת מאוד לתיירים הישראלים אשר צברו רקורד רב ביעדים שונים ברחבי העולם ומעוניינים לחוות בחופשה מיוחדת ושונה. הפלגה בלב הים מקנה בילוי אינטימי בלתי נשכח עם משפחה וחברים קרובים, או לחילופין מאפשרת התנתקות והכרת אנשים חדשים מתרבויות שונות על הסיפון.

אורגד מזרחי, מנהל מחלקת השייט A-sailing מקבוצת אמסלם תיירות ונופש מסר: "חופשת שייט מהווה אופציה אולטימטיבית ליציאה מהשגרה ולחווייה חד פעמית כשבמרבית המקרים מדובר ביעדים סודיים שחלקם אינם זמינים כלל לטיסות, או לכלי תחבורה נוספים. כל אלה בשילוב שמש, ים שמקיף אותך מכל הצדדים, אוכל טוב, נופים עוצרי נשימה ועגינה בחופים מרהיבים- מייצרים חופשה קסומה ואמיתית המאפשרת התנתקות טוטאלית מהפלאפונים וצבירת אינספור הרפתקאות וחוויות חד פעמיות".

צילום אורגד מזרחי

 

החברה מתמחה בבניית חופשות שייט Costume-made בהתאם לדרישות והצרכים של הלקוח, בהתבסס על ידע ומקצועיות רבת שנים, החל מהשכרת היאכטה, הזמנת הטיסות וכל המוצרים הנלווים. נוסף לפעילותה המרכזית, מנהלת ציי יאכטות להשכרה בארץ ובחו"ל יאכטה מפרשית, או יאכטה מנועית, להשטה עצמית (bareboat) עם סקיפר מיומן, או עם צוות ופנסיון מלא. מבין היעדים ניתן להפליג לריבירה הצרפתית או לאיי קוס ביוון ואפילו הפלגה חלקית לקפריסין (חזרה בטיסה).

כמה זה יעלה לכם?

טווח המחירים משתנה ומתחיל מ- 699 יורו לאדם בחדר זוגי. חשוב לציין כי קיימת אפשרות להשטה עצמית לבעלי רישיון סקיפר כשהתמחור לכך שונה.

 

 

כתבות קשורות

Back to top button