חדשותראשי

הכל כלול בסלבריטי קרוזס

החל משבוע הבא, כל הזמנה חדשה בחברת השייט סלבריטי קרוזס תכלול במחיר ההפלגה: משקאות, חבילת גלישה וטיפים לאנשי הצוות. אודי שנבל: "אין משהו יותר יוקרתי מפשטות יתר נטולת דאגות"

חברת השייט סלבריטי קרוזס מתאגיד השייט של רויאל קאריביאן מציגה גישה חדשה שנקראת “תמיד כלול”. חברת השייט שמה סוף לכל המבצעים והמודעות המסובכות להבנה. החל מיום שלישי הבא, 17 בנובמבר כל חופשת שייט עם החברה תכלול במחיר גם חבילת גלישה, משקאות ותשר לאנשי הצוות. מפשטים את חווית החופשה היוקרתית בים.

“כל מה שאנחנו עושים סלבריטי מגיע עם הנאה לחדש, לרגש ולהגדיר מחדש איך צריכה להיראות חוויה יוקרתית בים. חקרנו רבות מה המטיילים המודרניים מחפשים ואנו מביאים להם את זה בגדול”. כך אומרת ליסה לוטוף נשיאת סלבריטי קרוזס.

חברת סנורמה, נציגת תאגיד רויאל קאריביאן וחברת סלבריטי קרוזס בישראל תחל לשווק את המחירים החדשים החל משבוע הבא. “חברת סלבריטי עומדת להציג לקהל המפליגים מספר חידושים מרעננים שהמוביל שבהם הוא כמובן הפיכת מחיר ההפלגה לתמיד כלול. החוויה היוקרתית שסלבריטי מחפשת לתת היא פשטות וידידותיות משלב ביצוע ההזמנה. אין משהו יותר יוקרתי מפשטות יתר נטולת דאגות.” כך מוסיף אודי שנבל, מנהל פיתוח עסקי בחברת סנורמה.

מה המחיר החדש באמת יכלול:

משקאות ללא הגבלה – קוקטיילים קלאסיים, יין, בירות, שתייה מוגזמת, קפה ומיצים.
גלישה ללא הגבלה – חינם, תמיד מחוברים לרשתות החברתיות בלב ים. אימיילים וגלישה חופשית.
תשר לאנשי הצוות – תשלום הטיפים מאפשר לאורחים שקט נטול דאגות וקבלת השירות הטוב ביותר בים.

לאורחים המחפשים לשדרג את החוויה הכלולה החדשה לגבהים חדשים, ניתן לשדרג לחבילות נוספות וליהנות מהטבות לסיורי חוף, מסעדות, חבילות שתייה נוספות ועוד.

כתבות קשורות

Back to top button