חדשות

הסופה דוריאן מתעצמת: נסגר כפר הנופש CocoCay של רויאל קריביאן

חברות הקרוז אינן נוטלות סיכונים והחלו לשנות את נתיבי השייט של הספינות השטות בים הקריבי

הסופה הטרופית דוריאן שהחלה באוקיאנוס האטלנטי החלה לגבות מחיר מחברות הקרוז. חברת רויאל קריביאן הודיעה היום (28.8.19) על סגירתו של כפר הנופש הפרטי שלה CocoCay באי גרנד בהאמה עד ל-4 בספטמבר.

בהודעה שפרסמה רויאל קריביאן ללקוחותיה היא מבהירה מדוע הם לא יהנו מ"יום כיף" באתר הנופש: "צוות העובדים שלנו ב-CocoCay כולל מעל ל-400 תושבים מקומיים וחשוב שהם יתפנו לטפל במשפחותיהם ולהגן על בתיהם בהקדם האפשרי". שלוש מספינותיה של חברת הקרוז היו אמורות לעגון ב-CocoCay בימים הקרובים.

הסופה שעושה דרכה לאיים המזרחיים שבים הקריבי עדיין לא הוכרזה כהוריקן, אולם "מרכז ההוריקן הלאומי" צופה שהיא תהיה כזאת ביממה הקרובה. חברות הקרוז לא המתינו והעדיפו לא ליטול סיכונים וכבר שלשום החלו לשנות את נתיבי השייט של הספינות השטות בים הקריבי.

רויאל קריביאן היתה הראשונה לעשות כן ואחת מאוניות הקרוז הגדולות בתבל, Harmony of the Seas, שיצאה ביום שני מקייפ קנברל שינתה מסלול ותשוט לאיים המערביים ולא למזרחיים שהיו בנתיב השייט המקורי שלה. גם שתי אוניות של קרניבל סנרייז ובריז, שינו נתיבן ובצעד דומה נקטה דיסני קרוז שהסיטה את דיסני פנטסי ממסלולה המקורי.

הסופה צפויה להגיע לחופי פלורידה בסוף השבוע.

תגיות

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Close
Close