חדשותראשי

הסנדקית החדשה של אוניית נורוויג'ן: קלי קלרקסון

אנדי סטיוארט, נשיא ומנכ"ל נורוויג'ן קרוז ליין, העניק את התואר לזוכת הגראמי בשידור חי במהלך התוכנית היומית שלה. קלרקסון תעמוד בראש טקס החניכה של האונייה במיאמי בחודש נובמבר הקרוב

חברת נורוויג'ן קרוז ליין, הכריזה על הזמרת והיוצרת, זוכת פרס הגראמי, קלי קלרקסון, להיות הסנדקית של האונייה החדשה ביותר של החברה, אוניית נורוויג'ן אנקור, שתפליג לראשונה בנובמבר.

נשיא ומנכ"ל החברה אנדי סטיוארט הופיע בתכנית היומית החדשה של הכוכבת, בהפקת NBCUniversal, כדי להזמין אותה להצטרף למשפחת נורוויג'ן קרוז ליין כסנדקית לאוניית האנקור. בתור סנדקית, קלרקסון תוביל את טקס החניכה של האונייה במיאמי ביום חמישי, 21 בנובמבר. במהלך הטקס, זוכת תואר הכבוד תחשוף את שמה של אוניית נורוויג'ן אנקור היפייפיה ותברך אותה בהתאם למסורת ארוכת השנים של עולם ההפלגות.


קרוז לייןקרוז הסרטון באדיבות נורוויג'ן קרוז ליין

"ידענו שאנחנו רוצים מישהו שמייצג את ערכי הליבה שלנו,", אמר אנדי סטיוארט, נשיא ומנכ"ל נורוויג'ן קרוז ליין, "וקלי היא מודל לחיקוי. היא מסורה לערכי המשפחה והקהילה, ויש בה תשוקה אמיתית למוזיקה ולבידור. כל אלה תואמים את התשוקות שלנו! אנו מתכבדים בהצטרפותה למשפחת הסנדקים שלנו ומצפים לחגוג איתה את הופעת הבכורה של נורוויג'ן אנקור במיאמי".

"אני כל כך מתרגשת להיות הסנדקית של אוניית נורוויג'ן אנקור ולקחת חלק בטקס החניכה המיוחד במיאמי. אמרה הזמרת והיוצרת קלי קלרקסון, "אני מאמינה שלהקיף את עצמך באנשים שאתה אוהב ולהקדיש להם זמן זה דבר חשוב שאפשר לעשות אותו תוך כדי חופשה מדהימה ובלתי נשכחת, זה מה שנורוויג'ן קרוז ליין מייצגת ומספקת לאורחים שלה."

אוניית נורוויג'ן אנקור, באורך של כ-335 מטרים, ומשקל של 170,000 טונות ברוטו, ובעלת קיבולת של 3,998 אורחים. האונייה תחל לשוט ב-30 באוקטובר 2019, ב-21 בנובמבר תעבור לטקס ההשקה במיאמי וב-24 בנובמבר תחל להפליג בקאריביים, במסלולים של שבעה ימים.

עם השקתה בסתיו הקרוב, תציע אוניית האנקור, הפלגות של שבעה ימים למזרח הקאריביים ממיאמי החל מה-24 בנובמבר 2019. מסלולים לברמודה, קנדה וניו אינגלנד מניו יורק החל מה-22 באפריל 2020. הפלגות למערב הקאריביים ממיאמי החל מה-12 בדצמבר 2020. ובאביב 2021 תופיע לראשונה בחוף המערבי ותפליג לאלסקה מסיאטל.

צפו: בהשקה של אוניית נורוויג'יאן אנקור.

קלי קלרקסון, אנדי סטיוארט. צילום: NCL

 

תגיות

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Close
Close