חדשותראשי

הפלגת הבכורה של קרניבל מרדי-גרא נדחתה בחודשיים

8 הפלגות בוטלו. אוניית הדגל העתידית של קרניבל תפליג באיחור של כחודשיים בשל עיכוב בעבודות בנייתה ותחל לשוט רק בנובמבר 2020

הופעת הבכורה של אוניית הדגל של קרניבל מתעכבת בכחודשיים. אוניית הקרוז קרניבל מרדי-גרא שהייתה אמורה להיות מושקת ב-31 באוגוסט 2020 תחל לשוט רק ב-14 בנובמבר, עובדה שמביאה לביטולם של שמונה משטים מתוכננים.

מקור העיכוב שיפגום בתחילתה של עונת הסתיו-חורף של השנה הבאה הוא במספנת Meyer Turku הפינית שם נבנית הספינה. רשימת המשטים שיבוטלו כוללת 4 משטים לאיים הקריביים מבסיסה העתידי של האוניה בפורט קנברל וכן משטים אירופאי, וטרנס אטלנטי והפלגה מניו-יורק.

בהודעתה של קרניבל מובהר כי מזמיני המשטים יודעו מראש, כספם יוחזר להם וכך הם יוכלו להזמין משטים חלופיים. כמחווה של רצון טוב קרניבל הציעה למזמינים המאוכזבים זיכוי כספי לשייט עתידי בשיעור של 25 אחוזים. החברה הבטיחה גם לסייע להם במלאכת ביטול טיסות ובתי מלון מול חברות התעופה ומקומות האכסון אצלם הם הוזמנו.

צילום: Shutterstock

שמה של האוניה יהיה כמו זה של הספינה הראשונה של חברת הקרוז שהושקה ב-1972. היא תהיה הגדולה בצי של קרניבל בצפון-אמריקה והיא תהיה גם הראשונה שתונע בגז נוזלי. על סיפוניה יוכלו להפליג 6,500 נופשים. קרניבל ציינה בפרסומיה שהאוניה תציג "מימד חדש של הפלגת נופש".

גם Windstar Cruises נאלצה לבטל 20 הפלגות של 3 מספינותיה תוך כדי שהותן במספנה. אוניות  הקרוז Star Breeze, Star Pride Star Legend יצאו לים באיחור של כחודשיים בשל עיכוב בביצוע תוכנית השידרוג והשיפוץ שלהן בעקבות גילוי אסבסט בחדרי המכונות תוך כדי העבודות.

הסרת החומר הרעיל תעכב את צאתה לים של סטאר-בריזה מ-14 בפברואר ל-4 במאי 2020, העבודות בסטאר-לג'נד יסתיימו ב-30 באוגוסט ובסטאר-לג'נד ב-29 בנובמבר 2020. מסלולי הטיול שבוטלו כוללים את אמריקה הלטינית, אלסקה, אירופה ושיט טרנס אטלנטי.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button