טרנדים

התוכנית הקולינארית החדשה של Silversea

מטבח S.A.L.T. יציע תפריט המתחדש כל הזמן וכן רשימת יינות בהשראה מקומית, אשר כולו מוקדש לטעמים האותנטיים של יעדי ההפלגה

Silversea יצאה עם תוכנית קולינארית: S.A.L.T. (ראשי תיבות של Sea and Land Taste – "טעם הים והארץ").

התוכנית יוצאת לדרך עם הספינה החדשה Silver Moon שתושק באוגוסט 2020. הרעיון הראשוני יאפשר למטיילים, ע"י היכרות עם המטבח והאוכל המקומי, להתעמק בתרבויות העשירות של העולם ולהתחבר טוב יותר להווי של כל אחד מיעדי המסע.

בנוסף, בין ה- 8.3.2019 ל-21.3.2019, כחלק מפיילוט מיוחד, במהלך שתי הפלגות על סיפונה של Silver Muse באסיה נתאפשר לקבוצה נבחרת של חובבי מאכלים לטעום ממאכלים שהוכנו במסגרת התכנית החדשה  S.A.L.T. וליהנות מחוויות קולינאריות מרתקות. התגובה לפיילוט הייתה אוהדת להפליא והעידה הן על הצלחת הקונספט והן על הביקוש לנסיעות עם דגש קולינארי.

Silver Moon המיוצגת בלעדית בישראל על ידי חברת 'אופיר טורס', תציג בפני אורחיה מערכת אקולוגית שלמה הקיימת סביב תרבויות המזון של ארצות העולם.

אורחי הספינה יוכלו ליהנות ממאכלים בשמונה מסעדות, כשלכל אחת מהן תפיסה משלה – החל מקונספטHot Rocks של סילברסי במסעדות The Grill ועד המאכלים היפניים המוגשים ב- Kaiseki.

אך החוויה הקולינארית הגדולה מכולן תהיה במטבח S.A.L.T. שכולו מוקדש לטעמים האותנטיים של יעדי ההפלגה, ויציע תפריט המתחדש כל הזמן וכן רשימת יינות בהשראה מקומית. בבר של S.A.L.T., שימוקם בסמוך למטבח, ייהנו הסועדים ממשקאות מן האזור.

מתקן נוסף בספינה יהיה 'המעבדה' – S.A.L.T. Lab  – מרחב חדש שבו יתאפשר לאורחי הספינה לצלול עמוק אל תוך תרבויות המזון האזוריות, וזאת בהדרכתם של המומחים השפים המקומיים וברי סמכא בענף. במתקן יוכלו נוסעי הספינה ללמוד על רכיבים מקומיים וטכניקות אומן באמצעות סדנאות של למידה, טעימות והדגמות.

אדם זקס, זוכה בפרס העיתונאות ג'יימס בירד והעורך הראשי לשעבר של המגזין Saveur, יפקח על תכנית S.A.L.T. של "סילברסי" ויחלוק עם אורחי הספינה את סיפורי הקולינריה המרתקים ביותר בעולם: "על ידי חיבור בין טיולים מותאמים אישית לחוף, הרצאות מרתקות וחוויות בישול על סיפון האוניה, אנחנו מאפשרים לאורחים לצאת עם הבנה מעמיקה יותר והערכה לטעם, לתרבויות ולמאכלים של המקומות שאנחנו מבקרים בהם".

תגיות

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Close
Close