טרנדים

"התעניינות גוברת בתיירות קרוזים"

סקר של התאחדות סוכני הנסיעות הבריטים, ABTA, מעלה כי ב-2018 קרוז הנהרות הוא הענף הצומח בתיירות

הסקר השנתי של ABTA, התאחדות סוכני הנסיעות בבריטניה, מעלה כי חל גידול רב בהתעניינות בתיירות קרוזים בבריטניה ו-14% מן המשיבים לסקר בו נטלו חלק כאלפיים משיבים ענו כי בכוונתם לצאת למסע קרוז ב-12 החודשים הקרובים. הסקר מעלה עוד כי ענף קרוז הנהרות באירופה צומח במהירות וכי החברות הפעילות בתחום נענות לאופי הביקוש של הציבור תוך הרחבה של היצע הפעילויות.

ABTA מציינת בדוח שלה, שפורסם ביום שלישי (9.10.18) כי מפעילי קרוז הנהרות מציבים תחרות של ממש לקרוזים הפופולריים בימים ובאוקינוסים. הנתיבים הפופולריים ביותר הם בנהרות הריין והמוסל ואחריהם תופס מקום של כבוד השייט בדנובה. אחד החידושים בקרוזים בנהרות הוא שלצד הסיורים המוצעים בערים שבהם עוגנות הספינות ניתן כיום להצטרף לטיולים בטבע בשבילי הליכה ואפילו טיפוס על צוקים. כדי לרתק קהל צעיר יותר מן המקובל מוסיפות חברות מסויימות פעילויות המתאימות לו כמו העסקת DJ או ארוחות יחודיות שמכינים שפים ידועים.

גם מפעילי הקרוז הגדולים כ-MSC, קרניבל ורויאל קריביאן מבקשים ליטול נתח בשוק הצעיר. לפי הסקר 12% מבני 18-24 השיבו כי בכוונתם להשתתף בקרוז בשנה הבאה ולמענם מכינות החברות הללו אפשרויות היי-טק התואמות את צרכיהם ובראש בראשונה – פריסת וויי-פיי על פני כל מרחבי האניה.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Close
Close