חדשותראשי

ויקינג קרוז: נשיג שיא עולמי ל"שייט הנוסעים הארוך ביותר"

ויקינג סאן הפליגה מלונדון ועל סיפונה 930 נוסעים שיפקדו 6 יבשות במשך 245 ימים. המחיר ההתחלתי לנוסע: 66,900 ליש"ט

בסוף השבוע יצאה לדרכה מגריניץ' שממזרח ללונדון אוניית הקרוז ויקינג-סאן למסע שמתיימר להיות הארוך והרציף ביותר, שיעניק לה מקום בספר השיאים של גינס. המסע בן 245 הימים יושק לשש יבשות, יעגון ב-111 נמלים וב-51 מדינות.

בשמונת חודשי מסעה תפקוד ויקינג-סאן את סקנדינביה, את האיים הקריביים תעצור ביעדים אטרקטיביים באמריקה הדרומית ומשם תמשיך לאיים בדרום האוקיאנוס השקט. לאחר מכן תמשיך הספינה ותשוט לאורך חופי אוסטרליה, תפקוד נמלים באסיה לפני שתשוב לאירופה דרך הים התיכון. ולאירופה. הספינה תגמע לאורך מסעה 55,700 מיילים ימיים (103,045 ק"מ).

על סיפונה של ויקינג סאן יהיו 930 נוסעים והמחיר ההתחלתי להשתתפות במסע של 245 הימים הוא 66,900 ליש"ט (כ-287 אלף שקל). הספינה אמורה לסיים את מסעה בלונדון במאי 2020. במהלכו הם יראו את מירב אטרקציות התיירות המוכרות ובהן הפיורדים בנורבגיה, יער הגשם באמזונס. הם יבקרו גם במקדשים באנגור-ואט שבקמבודיה ובמאצ'ו פיצ' שבפרו.

טורשטיין הייגן, יו"ר וויקינג אמר: "במשך יותר מעשרים שנה אנו מחויבים לחבר את המטיילים איתנו לחוויות תרבותיות מעשירות המאפשרות להם לחקור את העולם בנוחות. השייט העולמי האולטימטיבי שלנו הוא מסלול הטיול הנרחב ביותר שקיים בענף, כמעט כפול מאורך מסלולי השייט העולמיים הקודמים שלנו. אני שמח להציע חוויה כה ייחודית לאורחים שלנו".

 

תגיות

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Close
Close