חדשותראשי

יעדי הקרוז הנבחרים של קוראי קרוז-קריטיק

העיר אביניון בצרפת, הממוקמות לגדות הרון היא היעד הנבחר. האי בורה-בורה שבאוקיינוס השקט הוא היעד הנבחר השני ברשימה

כמדי שנה דרגו קוראי אתר האינטרנט קרוז-קריטיק את היעדים המועדפים עליהם. השנה הם בחרו יעד שאליו מפליגות ספינות הנהר – העיר אביניון שלגדות הרון בחבל פרובנס, בדרומה של צרפת.

הגשר של אביניון, כן זה מן השיר, העניק פרסום מסויים לעיר אולם גולת הכותרת של האטרקציות שלה הוא ארמון האפיפיורים והפסטיבל המתקיים שם מדי קיץ. לצד אלה מעניקה אביניון למבקריה את המיטב של פרובנס על מאכליה ויינותיה.

היעד השני המועדף על פי סקרי הביקורת של קוראי האתר הוא האי בורה-בורה שבפולינזיה הצרפתית, גן העדן התיירותי אי שם באמצעו של האוקיינוס השקט הדרומי.

ורה בורה הוא אתר חופשה של עשירים, העשויים לשלם אלפי דולרים עבור שהות של לילה באחד מבתי המלון האקסקלוסיביים. אולם נופשי ספינות הקרוז העוצרים שם לביקור קצר יכולים להתרשם מתמונת גן העדן מבלי לרוקן את הארנק.

במקום השלישי בסדרי העדיפיות שלהם הציבו קוראי האתר את Glacier Bay שבאלסקה. הפארק הלאומי Glacier Bay הוא הפופולרי מבין אתרי אלסקה והוא מציג בפני מבקריו קרחוני שלג, פיורדים, יערות גשם ובעלי חיים המאפיינים את אלסקה כדובים ולווייתנים.

בירת אוסטריה וינה על  גדות הדנובה אינה זקוקה להצגה נרחבת והיא היעד הרביעי המועדף על פני הגלובוס. במקום החמישי בדרוג העולמי הוצבה סינגפור.

האתר דירג גם את היעדים המועדפים לנופשי קרוז ב-18 חלקי תבל נפרדים. בדרוג של מזרח הים התיכון ניצבת ונציה בראש ואחריה קוטור, דוברובניק וספליט לחופי הים האדריאטי. חמישי באזור הזה הוא האי רודוס. במערבו של הים התיכון ניתנה הבכורה לוילפרנש שברביירה הצרפתית ואחריה דורגו ברצלונה, מלגה, ולנסיה ועיר פסטיבל הסרטים קאן. מבין אתרי ברמודה שבים הקריבי, לשם נוסעות מירב ספינות הקרוז היוצאות מחופי פלורידה, נבחר  King's Wharfכיעד המועדף.

תגיות

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Close
Close