חדשות

למען הסביבה: נורוויג'ן קרוז ליין חושבת ירוק

קבוצת הפלגות הנופש מפחיתה את השימוש במוצרי פלסטיק חד-פעמיים. החברה תחדל מלהשתמש בקשיות פלסטיק בכל 26 אוניות החברה וכן בכל איי הנופש שבבעלותה, שינוי זה צפוי לצמצם את מספר קשיות הפלסטיק הנצרכות מידי שנה ביותר מ-50 מיליון יחידות

קבוצת נורוויג'ן קרוז ליין החזקות, שמפעילה את מותגי השיט NCL, Oceania Cruises ו- Regent Seven Seas Cruises, הכריזה על צעד חשוב במאמציה לצמצם באופן ניכר את הנזק הסביבתי, על ידי הפסקת השימוש בקשיות פלסטיק חד-פעמיות בכל 26 האוניות ובשני איי הנופש של החברה, גרייט סטירופ קיי והרווסט קיי. החברה מעריכה כי צעד זה ימנע את השימוש ביותר מ- 50 מיליון קשיות פלסטיק בשנה.

במסגרת ברית ה-®Trash Free Seas Alliance של Ocean Conservancy, החברה פועלת למציאת פתרונות אשר יפחיתו את כמות הפסולת ממוצרי פלסטיק המגיעה לאוקיינוסים. הפסקת השימוש במוצרי פלסטיק חד-פעמיים ברחבי הצי ובאיי הנופש של החברה מתווספת למאמצים שכבר נעשים על ידיה להגנה על איכות הסביבה, באמצעות מזעור כמויות פסולת הנוצרת בזמן הפלגה, מעבר לשימוש באנרגיה ירוקה, השקעה בטכנולוגיות מתפתחות העוסקות באחריות סביבתית והפחתת פליטות פחמן דו-חמצני.

פרנק דל ריו, נשיא ומנכ"ל נורוויג'ין קרוז ליין החזקות: "הפסקת השימוש בקשיות פלסטיק חד-פעמיות ברחבי הצי הגלובלי ובאיים שלנו, הינה המשך ישיר לתכנית הירוקה שלנו – 'Sail & Sustain', ומקטינה עוד יותר את טביעת הרגל הסביבתית של האוניות" עוד הוסיף ריו "כחברה בברית ה-®Trash Free Seas Alliance, אנו מחויבים לעשות את חלקינו על מנת לשמור על האוקיינוסים שלנו נקיים למען הדורות הבאים".

ג'ניס סירלס ג'ונס, מנכ"לית Ocean Conservancy: "אנו מברכים את נורוויג'ין קרוז ליין החזקות על הצעד החשוב להפחתת השימוש בפלסטיק חד-פעמי. קשיות הפלסטיק מהוות אמנם חלק זעיר מהפלסטיק באוקיינוסים, אך הן נמצאות תמיד בין עשרת הפריטים הנפוצים ביותר הנאספים במהלך ניקוי החוף הבינלאומי השנתי של Ocean Conservancy והן מהוות סכנת חיים אמיתית לחיי הבר הימי. זאת הסיבה שאנחנו מרבים להפציר בתומכים שלנו להימנע ככל האפשר מהשימוש בקשיות או בכלים חד פעמיים אחרים".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Close
Close