חדשותראשי

מוכנים לים: רויאל קריביאן תדרוש בדיקת קורונה לפני הפלגה

בעקבות MSC Cruises, הדורשת בדיקות לכל הנוסעים עם חידוש ההפלגות בים התיכון בימים אלה, רויאל קריביאן, שדחתה את פעילותה, כמו חברות השייט האחרות בארצות הברית, עד סוף אוקטובר, מכריזה על מדיניותה בנושא הבדיקות

כפי שנחשף ע”י אתר החדשות, WESH 2 NEWS , קבוצת השייט הבינלאומית, רויאל קריביאן, מתכוונת לדרוש בדיקות קורונה מכל הנוסעים, לפני שיהיו רשאים לעלות לאוניות.
עפ”י האתר, מנכ”ל רויאל קריביאן, מייקל ביילי, לא ציין אם בדיקת הקורונה תהיה חובה גם לאנשי הצוות, אך אמר ש”סביר להניח” שגם הם יעברו בדיקות.
המדיניות של רויאל קריביאן מגיעה לאחר שמנכ”ל MSC Cruises, ג’אני אונוראטו, חשף כי החברה שלו תקיים בדיקות לכל הנוסעים ואנשי הצוות, כשהיא מתכוננת לחדש הפלגות מוגבלות בים התיכון כבר בימים אלה באוניות MSC Grandiosa ו- MSC Magnifica.
ביילי וגורמים רשמיים נוספים ברויאל קריביאן חשפו גם תוכניות נוספות לבריאות ובטיחות, שייושמו לפני שהשיט יורשה לשוב בארצות הברית, כולל שימוש בחיטוי אולטרה-סגול כדי להרוג חיידקים וכן אמצעים לשמירה על התרחקות חברתית.
כידוע, לאחרונה הודיע האיגוד הבינלאומי לשייט (CLIA) כי חברות השייט היוצאות לאוקיינוס הסכימו להפסיק מרצון את פעולות השייט בארה”ב עד 31 אוקטובר לפחות.

תגיות

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Close
Close