חדשותראשי

מועדון Royal Beach Club הראשון יוקם באנטיגואה

בסוף השבוע חתמו נציגי רויאל קריביאן וממשלת אנטיגואה וברבודה על הסכם להקמתו של המועדון שייפתח בשנה הבאה

Royal Beach Club הוא האטרקציה היבשתית החדשה שתציע חברת הקרוז רויאל קריביאן באורח בלעדי לאורחיה. המועדון הראשון של המותג החדש יוקם באנטיגואה. בסוף השבוע חתמו נציגי החברה וממשלת אנטיגואה וברבודה על הסכם להקמתו של המועדון, שייפתח בשנה הבאה.

ההסכם בא בעקבות זיכרון דברים שעליו הכריזו הצדדים באוקטובר 2019. אז הבהירה רויאל קריביאן, שמפעילה בבהאמס את מועדון האי הפרטי Perfect Day at CocoCay, שהחוויה של האורחים ברויאל ביץ' קלאב תהיה שונה.

המועדון החדש יוקם על רצועת חוף של חצי קילומטר ליד פורט ג'יימס בדרומו של האי. מדובר לפי ההודעה לעיתונות ב"חווית מועדון חוף אולטימטיבית שתציע לאורחים נופים יוצאי דופן שישתקפו מן הביתנים שבהם יתארחו הנופשים ואשר יהיו בהם בריכה מהממת עם בר". עוד נאמר בהודעה המועדון יציע לנופשים יום בלתי נשכח בחוף הים הכולל ארוחות מופע מוסיקה חיה וספורט מים שיכלול אופנועי ים, סירות וצלילה.

חלק נוסף של ההסכם כולל התחייבות של חברת הקרוז שאחת מאוניות הדגל שלה Symphony of the Seas תעגון בנמל של בירת האי סט.ג'ונס. אוניה זאת יכולה להשיט למעלה מ-5,500 נופשים.

אין זה הפרוייקט היחד שתקים רויאל קריביאן השנה. בשלהי השנה שחלפה הכריזה החברה שתקים מועדון "אי פרטי" שיכונה "יום מושלם בלפפה" (Perfect Day at Lelepa) ואשר ימוקם בדרום האוקיאנוס השקט ויחל לפעול בשנת 2022. יהיה זה האי הפרטי הראשון של חברת קרוז בחצי הכדור הדרומי.

תגיות

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Close
Close