חדשותראשי

מיסטיק קרוזס: הוזמנו עוד 4 ספינות תגלית

חברת מיסטיק קרוזס, שנוסדה בשנה שעברה ובסיסה בפורטוגל, משקיעה 500 מיליון אירו כדי להיכנס לענף המתפתח

חברת הקרוז החדשה, Mystic Cruises, הודיעה על הזמנתן של עוד ארבע ספינות תגלית לצד השתיים שכבר נבנות עבורה. מספנות Westsea שב-Viana do Castelo בצפון פורטוגל יספקו את הספינות בתוך שנתיים עד שלוש. השקעתה של החברה בבניית שש הספינות מגיעה ל-500 מיליון אירו. בכוונת החברה להפוך במהירות לאחת השחקניות הגדולות בענף ספינות התגלית הקטנות.

הבעלים של חברת הקרוז החדשה, שנוסדה ב-2019, היא חברת אחזקות שבשליטת משפחת פריירה מפורטוגל שיש לה עסקים נרחבים בתחום התיירות. בין השאר המשפחה היא הבעלים של Douro Azul, המפעילה ספינות קרוז בנהר דורו שבפורטוגל, וכן של מותגי קרוז נוספים כאטלס-אושן וניקו-קרוזס.

מיסטיק-קרוזס תפעיל את ארבע הספינות החדשות, שכל אחת יכולה להשיט 200 אורחים, בצפון אמריקה והן ישוטו תחת המותג אטלס-אושן המתמחה בשוק האמריקני. לחברות הקרוז של משפחת פריירה יש כבר ספינת תגלית אחת.

"אלה זמנים מרגשים עבורנו", אמר בהודעה לעיתונות מריו פריירה, מנכ"ל חברת האחזקות Mystic Invest. "השקת וורלד-אקספלורר בשנת 2019  היתה צעד ראשון כדי לבסס את עצמנו כשחקן מפתח בשוק ספינות התגלית אליו אנו מביאים 25 שנים של מומחיות בתחום ספינות המותרות".

תגיות

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Close
Close