חדשותראשי

מערכת סינון אוויר חדישה ומשופרת באוניות MSC

חברת השייט הבינלאומית, MSC Cruises, תהיה הראשונה שתפעיל באוניותיה מערכת מיזוג וסינון טכנולוגית מתקדמת, "Safe Air", באונייה Seashore החדשה, שתצא לים ביולי 2021

MSC Cruises, חברת השייט הבינלאומית, תהיה הראשונה, שתתקין מערכת סינון אוויר חדישה ומשופרת בטכנולוגית מתקדמת, “Safe Air”, באונייה החדשה Seashore MSC, הנבנית כיום במספנת פינקנטיירי במונפלקונה בצפון איטליה.
האונייה החדשה תימסר לחברה ביולי 2021 והיא תהיה הראשונה מבין שתי אוניות מסוג “Seaside Evo”.
על האונייה החדשה אומרת הנהלת החברה, כי היא מהווה “צעד נוסף קדימה בהתחייבות מתמשכת של MSC Cruises לבריאות ובטיחות”.
כידוע, בחודש אוגוסט MSC הפכה לקו השייט הגדול בעולם, שחידש את פעילותו מאז תחילת המגפה בחודש מרץ, כאשר כל ההפלגות בוטלו.
MSC Grandiosa השלימה מאז 9 הפלגות של 7 לילות בים התיכון, בהן התארחו יותר מ-16,000 נוסעים. MSC Magnifica השיקה השבוע הפלגות ארוכות יותר של 10 לילות בים התיכון.
כל האורחים עוברים בדיקת בריאות לפני העלייה לספינה, הכוללת בדיקת חום, סקירה של שאלון בריאות אישי ובדיקת אנטיגן לקורונה. אנשי הצוות נבדקים 3 פעמים לפני שמותר להם להתחיל לעבוד.
מערכת התברואה וסינון אוויר מהדור הבא, “Safe Air”, מבוססת על הטכנולוגיה של מנורות UV-C, קרניים אולטרה סגוליות מסוג C הפועלות בשילוב עם מערכת המיזוג של הספינה.
זרימת האוויר מוקרנת בגל אור קצר הפוגע בחלקיקים אורגניים ומונע את זרימתם של מזהמי אוויר, כמו נגיפים, חיידקים ועובש.
המערכת החדשנית פותחה על ידי המעצבים והטכנאים של מספנת פינקנטיירי ומעבדת הווירולוגיה של המרכז הבינלאומי להנדסה גנטית וביוטכנולוגיה, שהמטה שלה שוכן בעיר טרייסטה באיטליה.

כתבות קשורות

Back to top button