חדשותראשי

"מעשה האהבה היה רועש מדי"

זוג גרמני תובע את TUI-קרוז לאחר שסולקו מן האוניה בגלל קיום יחסי מין נלהבים כשדלת מרפסת תאם פתוחה

בני זוג גרמנים חגגו במיטתם בהתלהבות רבה את תחילתו של מסע הקרוז בן שבועיים בים הקריבי אותו תכננו לבלות על סיפונה של Mein Schiff 5 של חברת TUI. אלא שצוות הספינה קטע את החגיגה והורה לבני הזוג לרדת אל החוף בברבדוס כבר ביומו הראשון של המסע. הסיבה: הם קיימו יחסי מין רועשים בעוד דלת מרפסת תאם פתוחה.

אתר החדשות הגרמני Reise Reporter מביא את סיפורם של בני הזוג שיצאו להפלגה בראשית חודש אפריל והספיקו לבלות על אוניית הקרוז רק יום אחד לפני שנדרשו לרדת אל החוף. עתה מגישים בני הזוג דרישת פיצוי מחברת הקרוז שקטעה את חופשתם וגרמה להם להוצאות בשל שהותם הלא מתוכננת בברבדוס.

כאשר ספינת הקרוז עגנה ליד ברבדוס, שם עלו עליה בני הזוג, הם החלו במעשה האהבים שלהם מבלי לתת את הדעת לכך שדלת מרפסת תאם פתוחה וקולות התלהבותם בוקעים אל החלל. אלא שהקולות מן התא לא תמו בסיומה של ההתעלסות ולאחריה פרץ ויכוח סוער ורועם בין בני הזוג. לאחר שנרגעו נשמעה נקישה על דלתם.

לפי מכתב הדרישה, ששלח הזוג אל החברה, מנהל המסע מלווה בקצין בטחון הבהירו להם כי על פי הוראת קברניט הספינה עליהם לעזוב את האוניה, וזאת למרות שלטענת בני הזוג הם לא גרמו כל נזק לרכוש. לדבריה של רנטה, כפי שאמרה לכתב, הסיבה היתה "הסקס הרועש" וככל הנראה אחד הנוסעים התלונן על כך.

בני הזוג טוענים שהם נאלצו להוציא 9,400 אירו בשל שהותם הלא מתוכננת בברבדוס, וכן על רכישתם של כרטיסי טיסה חזרה מהאי לפריז וכרטיסי רכבת שתביאם לביתם בגרמניה. בנוסף על ההוצאות תובע הזוג פיצוי על עוגמת נפש.

בתגובה נמסר מחברת TUI שבטיחות האורחים הייתה בראש סדר העדיפויות שלהם. "בגלל אירוע שקשור לבטיחות השייט, השתמשנו בזכות המוקנית לנו וביקשנו מהאורחים לעזוב את הספינה. זה נעשה כדי להגן על האורחים עצמם ועל שאר המטיילים".

תגיות

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Close
Close