אוניות

משודרגת ומשופרת: Navigator of the Seas חזרה למיאמי

לאחר שדרוג מסיבי בעלות של 115 מיליון דולר, האנייה Navigator of the Seas®" חזרה אל נמל הבית במיאמי, והתמונות מדברות בעד עצמן

האנייה Navigator of the Seas® שבה למיאמי, זאת לאחר שעברה הליך שדרוג מן החרטום ועד הירכתיים. האנייה תארח מעל ל-3300 איש והיא מציעה אירוח חווייתי ובלתי נשכח לכל הגילאים. האנייה מציעה לאורחים מגלשות מים חדישות ויחידות במינן, סיפוני בריכה מפנקים, מסעדות של מיטב השפים המובילים בעולם, וחיי לילה סוערים, זאת לצד המאפיינים המוכרים והאהובים של רויאל קריביאן.

בין החידושים הבולטים של האנייה ניתן למצוא את The Blaster, מגלשת המים הארוכה ביותר בים בה גולשים על גבי אבובים, סיפון בריכה משודרג עם אווירת ריזורט קאריבית ובו שפע של בריכות, בר הפרוס על פני שלושה סיפונים ומציע תצפית מרהיבה לאוקיינוס לצד מוסיקה חיה, ועוד אטרקציות לכל בני המשפחה.

צילום באדיבות: Navigator of the Sea royal caribbian

לצד זאת, יישארו גם מאפיינים מוכרים ואהובים של רויאל קריביאן: חדר בריחה, קיר טיפוס, ברים ומסעדות, אשר המובילה ביניהן היא Jamie's Italian, המסעדה האיטלקית הכפרית של השף הידוע ג'יימי אוליבר.

תהליך השדרוג הינו חלק מתוכנית רחבה, אשר במסגרתה השקיעה החברה יותר ממיליארד דולר באניות זוכות הפרסים של רויאל קריביאן. התכנית הרחבה כוללת שדרוג של 10 אניות בארבע שנים ותיגע בכל אספקט של חוויות האורח, החל מהצגת חוויות חדשות ועד שילובן עם מאפיינים מוכרים ואהובים, זאת על מנת לתת מענה הולם לכל קבוצת גיל.

צילום באדיבות: Navigator of the Sea royal caribbian

מייקל ביילי, נשיא ומנכ"ל חברת השייט רויאל קריביאן: "כל אנייה של רויאל קריביאן מביאה איתה סוג חדש של הרפתקה, שנועדה להתאים להעדפות האורחים שלנו בצורה מושלמת. אנו מאתגרים את עצמנו לקחת את זה לשלב הבא. כל פרט חשוב, ואנו יצרנו שילוב מנצח בין מאפיינים חדשניים וחוויות בחידוש המאסיבי של ה-Navigator of the Seas®".

אורי שנבל, מנכ"ל חברת 'סנורמה' שירותי תיירות, נציגת מכירות של תאגיד השייט Royal Caribbean: "בשנתיים האחרונות נצפתה עלייה של כ- 0%  בישראלים היוצאים לשייט. יחסית למדינה השוכנת לחופי ים, ענף חופשות השייט הוא חדש יחסית עבור הישראלים ורק בשנים האחרונות החלו רבים לצאת לחופשה הכוללת שייט וטיול בכמה יעדים שונים. העלייה בישראל, כמו גם בעולם כולו, נובעת בעיקר מהאפשרויות הרבות המוצעות היום בעולם השייט לעומת חופשה יבשתית. תחום השייט מתפתח בעולם ובעיקר בישראל, הנמצאת במקום הרביעי בכמות המפליגים ביחס לגודל האוכלוסייה. מדובר בתחום שנמצא בצמיחה מתמדת ומהירה, ואף שובר שיאים חדשים בארץ כמו גם בעולם".

החל מחודש מאי 2019, כל הפלגה של האוניה תעגון ב-Perfect Day at CocoCay, אי פרטי רחב ידיים המציע שפע הרפתקאות ושירותים וביניהם פארק מים, חופים רחבי ידיים ועוד.

מחודש מרץ ועד חודש מאי, תציע האנייה מסלולים בני 5 ו-9 לילות באיים הקאריביים. לאחר מכן תציע האנייה מסלולים בני 3-4 לילות לאיי הבהאמה, שיכללו עגינה באי הפרטי של חברת השייט, אשר מציע חוויות מרגשות לצד פינוקים מרגיעים.

צילום באדיבות: Navigator of the Sea royal caribbian
צילום באדיבות: Navigator of the Sea royal caribbian
תגיות

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Close
Close