חדשותראשי

נא להכיר: 8 חברות הקרוז היוקרתי הטובות בעולם

אתר הנסיעות הבריטי Luxury Travel Intelligence פרסם את דרוג חברות הקרוז היוקרתי הטובות בתבל על פי 124 מאפיינים

אתר הנסיעות היוקרתי הבריטי Luxury Travel Intelligence-LTI פרסם בסוף השבוע את רשימת 8 חברות הקרוז היוקרתי הטובות בתבל ב-2019. בראש הטבלה ניצבת חברת Seabourn שזכתה לציון של 79.6 מתוך מאה.

במקום השני דורגה חברת קריסטל עם 77.8 נקודות ובשלישי ניצבת Regent Seven Seas עם 76.9 נקודות. במקום הרביעי ניצבת Silversea עם 75.4 נקודות מתוך מאה. חמישית היא Viking Ocean עם 73.8 נקודות ואחריה במקום השישי ממוקמת Oceania שלה 71 נקודות. סוגרות את רשימת 8 המובחרות Azamara עם 69.4 נקודות ו-Cunard שצברה 67.7 נקודות מתוך מאה אפשריות.

קריסטל קרוזס. צילום: יח"צ

LTI טוענת כי יצרה הליך הערכה מושלם לענף קרוז היוקרה. מדובר באלגוריתם מוגדר בקפדנות המנתח 124 מאפיינים משמעותיים, שלכל אחד מהם ערך ניקוד משוקלל משלו.

"124 המאפיינים שלנו קשורים לביצועי החברה ולא לספינות ספציפיות שלה. הכל קשור ליכולת של חברת הקרוז להעניק לנוסעיה את התשוקה שלה, את המחויבות, האתוס והערכים שלה, כמו גם איכות הניהול והצוות שלה", מסר בהודעה לעיתונות מייקל קרומפטון, מייסד LTI. לדבריו, ההשקעה והאופן שהיא ממומשת מהווים גם הם גורמים משפיעים על הדרוג, במיוחד בספינות חדשות וכאלה שעברו הליך של שיפוץ.

קרוז יוקרתי מתבטא בראש ובראשונה במחיר הגבוה יחסית שנוסעיו מוכנים לשלם כדי לא להיות חלק מן ההמון המציף את אוניות הענק. ספינת קרוז יוקרתי מבקשת להעניק לכל נוסע ונוסע תחושה שהוא מפליג ביאכטה משלו. הספינות הללו מוגבלות לעשרות עד מאות אחדות של נוסעים ומסלולי השיוט שלהן הם מגוונים ומתפרסים על פני כל הגלובוס. השירות הוא אישי, התאים מרווחים ועתירי מותרות, המטבח הוא איכותי, סיורי החוף מרתקים ולעיתים ציוד העזר כולל סירות זודיאק, צוללות ננסיות ואפילו מסוקים.

 

תגיות

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Close
Close