חדשות

נגיף הקורונה: רויאל קריביאן אוסרת הפלגתם של בעלי דרכון סיני על אוניותיה

עוד נאמר בהודעה, שהתייחסה לעיכוב של נוסעים שהיו על סיפון אונייתה Anthem of the Seas, כי כל נוסע או חבר צוות של אוניה שהיו בסין,  הונג קונג או מקאו בפרק זמן של פחות מ-15 יום לפני הפלגתם לא יוכל לעלות לאף אחת מאוניות החברה

חברת הקרוז רויאל קריביאן מעדכנת כי נוסעים המחזיקים בדרכון סיני, של הונג קונג או של מקאו, לא יורשו לעלות לאוניות של החברה וזאת ללא קשר למועד שהם היו שם בפעם האחרונה. 

עוד נאמר בהודעה, שהתייחסה לעיכוב של נוסעים שהיו על סיפון אונייתה Anthem of the Seas, כי כל נוסע או חבר צוות של אוניה שהיו בסין,  הונג קונג או מקאו בפרק זמן של פחות מ-15 יום לפני הפלגתם לא יוכל לעלות לאף אחת מהספינות של רויאל קריביאן.

בהודעת החברה שמתפרסמת באתר האון ליין ובטוויטר, מציינת החברה גם שכל נוסע או חבר צוות שהיה בקשר קרוב עם מישהו שביקר בסין, בהונג קונג או במקאו בפרק הזמן של פחות מ-15 יום לא יוכל להפליג עימה.

ההודעה הדרמטית מגיעה לאחר בדיקה לגילוי נגיף הקורונה שעברו עשרים ושבעה נוסעים שהיו על סיפון אוניית הקרוז Anthem of the Seas של רויאל קריביאן.

הספינה העוגנת ב-BAYONNE, ניו-ג'רסי, והנוסעים הללו, שביקרו באחרונה בסין,  עברו בדיקה לאיתור נגיף הקורונה לאחר שנתגלו אצלם קשיים בדרכי הנשימה. ארבעה מהם, בעלי דרכון סיני, נשלחו לבתי חולים באזור לצורך בדיקה נוספת ובנתיים שוחררו לאחר שעל פי התוצאות אינם נושאים את נגיף הקורונה.  שאר הנוסעים של האוניה שוחררו.

 

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Close
Close