חדשותראשי

נורווג'יאן מטילה עוגן באלסקה

החברה חתמה על הסכם לפיו תקבל זכויות עגינה ל-30 שנים לצד מזח שיוקם ויאפשר עגינה של שתי אוניות בעת ובעונה אחת

עם סיומה של עונת השייט ליעדי אלסקה יוצאת חברת הקרוז נורווג'יאן בהודעה שמבהירה שהחברה מעצימה את פעילותה ליעוד צומח זה.

נורווג'יאן-קרוז ליין התקשרה עם חברת Ward Cove Dock Group בהסכם שיבטיח לה זכויות עגינה מועדפות ל-30 שנה, בוורד קוב, קטצ'יקן (Ward Cove, Ketchikan). מדובר בהקמתו של מזח שיאפשר עגינתן בו זמנית של שתי ספינות קרוז מן הדור החדש שבצי של החברה ואשר כל אחת מהן תוכל להשיט כ-4,200 נוסעים. המזח החדש צפוי לקבל את פני האוניות כבר בעונת קיץ 2020.

זהו רק שלב אחרון בהתבססות של נורווג'יאן באלסקה. זה לא מכבר זכתה החברה במכרז שזיכה אותה בחזית חוף הים הפנויה האחרונה בג'ונו בירת אלסקה. פיתוח פיסת חוף זאת יעשה תוך שיתוף עסקים מקומיים ושל הממשל באלסקה.

השקעות מתוכננות אלה אלה באות לאחר שהחברה הודיעה מוקדם יותר השנה על שותפות עם Huna Totem Corporation החברה שבבעלות תושבים ילידים של אלסקה, לפיתוח מזח שייט שני ב-Icy Strait Point. מדובר בכפר אותנטי שהמטרה של בני אלסקה היא לשמר את אופיו ואת התרבות המקומית. המקום נעשה ליעד תיירותי מבוקש והוא האתר היחידי בבעלות פרטית באלסקה. באתר הזה יתאפשר למבקריו לשוט בגונדולה מהירה, לסייר בשבילי הרים וכן לצעוד על גשר תלוי מעל קניון.

"היופי הטבעי של אלסקה הופך אותה לאחד היעדים הפופולריים ביותר לבקר בהם, והשקעותינו באזור יאפשרו לנו להעניק לאורחים שלנו חוויה מהשורה הראשונה ב'גבול האחרון'", צוטט באתר קרוז-אינדסטרי-ניוז נשיא ומנכ"ל חברת נורווג'יאן קרוז, פרנק דל ריו.

לחברה הסכם בן 15 שנה עם נמל סיאטל להשקעה משותפת של 30 מיליון דולר לשדרוג מזח 66 ממנו יוצאות הספינות לאלסקה.

 

תגיות

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Close
Close