אוניותראשי

נורווג'יאן ספיריט תשודרג בהשקעה של 100 מיליון דולר

האוניה היא האחרונה בצי הקרוז של נורוויג'יאן קרוז ליין אשר עוברת שידרוג. הספיריט תכנס למבדוק במרסיי בתחילת 2020 למשך כ-40 ימים ותצא למשטים ליעדים באסיה, אפריקה ואירופה

אוניית הקרוז Norwegian Spirit של חברת השייט נורוויג'יאן קרוז ליין, שהושקה ב-1998 תעבור שידרוג בהשקעה של 100 מיליון דולרים. האוניה תוכנס למבדוק במרסיי, צרפת, בראשית ינואר 2020 ועבודות השידרוג יימשכו כ-40 יום.

הספיריט, שתפוסתה היא כ-2,000 נוסעים, תהיה הספינה האחרונה בצי הקרוז של נורווג'יאן שתשודרג במסגרת פרוייקט השיפוץ של החברה המכונה Norwegian Edge. אנדי סטיוארט, נשיא ומנכ"ל חברת נורווג'יאן קרוז צוטט באומרו "אנו שמחים לחדש את נורווג'יאן-ספיריט כך שהיא תמשיך לספק חוויות בלתי נשכחות לנופשים שיפליגו לכמה מהיעדים האקזוטיים ביותר בעולם".

כאשר הספינה תפליג בתום הליך השידרוג היא תציג 14 חדרי אירוח נוספים, ספא חדיש, מזנונים חדשים וחדר אוכל ראשי נוסף שיכונה Taste; המסעדה תפעל 24 שעות ביממה ולנופשים יוצעו גם גן קפה, בר על הסיפון ובר נוסף לצד בריכות הגלים.

משטיה של האוניה החל מפברואר 2020 יהיו בני 8 עד 24 יום ליעדים באסיה, אפריקה ואירופה. במסעותיה תבקר הספינה בעשרה נמלים חדשים באינדונזיה, יפן, טיוואן ומיאנמר.

 

תגיות

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Close
Close