אוניותחדשותראשי

נורוויג'יאן פרל נתקעה בברצלונה עם אלפי נוסעים על סיפוניה

הנוסעים יחמיצו את טיסותיהם מרומא ו-2,400 הנוסעים שהזמינו מקומות למשט שהיה אמור לצאת מבירת איטליה יאלצו לחפש חופשה אחרת

אוניית השייט נורוויג'יאן פרל שיצאה למסעה מאמסטרדם בשבוע שעבר נאלצה לעצור בברצלונה ולבטל את המשך מסעה לרומא על פי התוכנית ועל סיפוניה כ-3,200 נוסעים. חברת נורבג'יאן נאלצה להודיע על ביטול מסעה הבא של האוניה שהיה אמור להתחיל ברומא ביום שישי (5.7).

האניה שיצאה למסע בן 13 ימים ב-22 ביוני הגיעה אתמול (2.7) לברצלונה והיתה אמורה להמשיך משם לפלמה דה מיורקה ולמונקו. אולם לאחר שעגנה בברצלונה נמסר לנוסעיה כי הספינה נאלצת להישאר בעיר לילה נוסף ולכן הספינה לא תוכל לעגון באי הספרדי ולא בנסיכות. נוסעיה של האוניה שלחו הודעות זועמות ברשת החברתית והדיילי אקספרס והאינדפנדט הלונדוניים פרסמו ידיעות נרחבות בנושא .

תקלה במערכת החשמל של הספינה אילצה אותה לשוט לאט מן המתוכנן ולכן היא התעכבה בברצלונה. נוסעיה של האוניה היו אמורים בסופו של המסע לרדת מן הספינה ברומא ומשם לחזור לבתיהם ברחבי תבל. המשט מרומא שבוטל היה אמור להימשך 10 ימים בחלקו המזרחי של הים התיכון וכל המקומות – 2,400 במספר – היו מוזמנים.

במכתב לנוסעיה מודיעה נורוויג'יאן  כי היא מזמינה את נוסעי הספינה להישאר עליה אך היא תבין את אלה שיחפצו לעזבה. בהודעה נאמר שהחברה עושה את מירב המאמצים לסיים את המסע ברומא. לנוסעים מבטיחה החברה להחזיר מחצית מדמי הכרטיס בעוד שאת המחצית האחרת הם יוכלו לנצל ברכישה של נסיעה נוספת. החברה תעניק גם 300 דולרים לכל נוסע עבור שינוי מועדי הטיסה שלו.

 

 

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button