חדשותראשי

נורוויגיאן קרוז ליין מקדימה את ברודוויי

המחזמר SIX הבריטי יוצג לראשונה החל מספטמבר באוניות הבליס, ברקאוואי וגטאוואי של החברה. עוד טרם הגעתו לברודווי

חברת ההפלגות הבינלאומית נורוויג'ן קרוז ליין (NLC), הודיעה, כי SIX, מחזמר הפופ הבריטי עטור הפרסים, על שש נשותיו של הנרי השמיני יוצג לראשונה באוניות הבליס (Bliss), ברקאוואי (Breakaway) וגטאוואי (Getaway), בתחילת החודש הבא, טרם הגעתו לברודווי במרץ הקרוב.

ממלכות טיודור עד לנסיכות פופ SIX, הוא סיפור היסטורי על שש נשותיו של הנרי השמיני. כל אחת משש הדמויות מספרת את הסיפור האישי שלה ומנסה להחזיר את זהותה. ההפקה לוקחת 500 שנות שברון לב והופכת אותן לחגיגת עוצמה נשית המותאמת למאה ה-21. ההפקה מלווה בהופעה חייה של להקה המורכבת מנשים בלבד.

מחזמר SIX. צילום: NCL

"האורחים יהיו מהופנטים לשחקניות הראשיות המצחיקות והעוצמתיות, שיגרמו להם להנות, לשיר ולרקוד גם בדרכם החוצה לאחר ההופעה", אמר אנדי סטיוארט, נשיא ומנכ"ל נורוויג'ן קרוז ליין". SIX היא דוגמא מעולה לבילוי יוצא הדופן שאנו מספקים ברחבי צי האוניות החדשני שלנו, אנו מאוד גאים להוסיף את המחזמר הזה לאוסף שלנו".

המחזמר הוצג לראשונה בפסטיבל פרינג' באדינבורו בשנת 2017, עלה על בימת הווסט אנד בלונדון ויעלה בברודווי בהופעת בכורה שתתקיים בתיאטרון ברוקס אטקינסון בניו יורק באביב 2020. הוא נכתב על ידי המחזאים הצעירים טובי מארלו ולוסי מוס והופק על ידי אנדי וונדי בארנס מהתיאטרון Global Musicals . הלהיטים נכתבו על ידי הכותב עטור הפרסים ג'ורג' סטיילס וההפקה כללה את מפיק  West End המוערך קני ווקס ואמרגן ברודווי קווין מקולום.

"אנו נרגשים לשתף פעולה יחד עם NCL להציג את המחזמר עטור הפרסים הזה לראשונה בים", אמר קני ווקס, אחד ממפיקי SIX. "המופע, אותו הגו שני סטודנטים בכירים באוניברסיטת קיימברידג' בבריטניה, הפתיע ושימח את הקהל ברחבי העולם."

המחזמר יוצג לראשונה באונייה נורוויג'ן בליס ב-1 בספטמבר 2019, לאחר מכן באונייה ברקאוואי ב-10 בנובמבר 2019 וב-23 באפריל 2020 הוא יועלה גם באונייה גטאוואי.

אוניית בליס. צילום: NCL

באוניית בליס, ניתן לצאת להפלגה בת שבעה ימים באלסקה מסיאטל עד ה-29 בספטמבר 2019, להפלגה בת שבעה ימים לריביירה המקסיקנית מלוס אנג'לס החל מה-6 באוקטובר 2019, והפלגות לשבעה ימים בבהאמה ופלורידה מניו יורק החל מה- 24 בנובמבר 2019.

באוניית ברקאוואי ניתן להנות משייט בן שבעה ימים למזרח ומערב הקאריביים ממיאמי עד ה-22 בנובמבר 2019. לאחר מכן, תעבור האנייה לפורט קנברל, פלורידה, להפלגות שבעה ימים בקאריביים.

באפריל 2020, ניתן יהיה לעלות על סיפונה של נורוויג'ן גטאוואי להפלגות בנות שבעה ימים למערב הקאריביים מניו אורלינס, לפני שתחזור לאירופה בקיץ כדי להפליג לאיים היוונים ולאיטליה בהפלגות של 10/11 ימים אשר יצאו מרומא.NCL

תגיות

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Close
Close