חדשותראשי

נורוויג'ן קרוז ליין אחזקות בע"מ מאריכה את השעיית ההפלגותיה

ענקית הקרוזים האמריקאית מאריכה את השעיית ההפלגות של החברות בתאגיד עד ל-31 ביולי. NCL תמשיך לפעול בהתאם להנחיות המרכז האמריקאי לבקרת ומניעת מחלות (CDC)

נורוויג'ן קרוז ליין אחזקות בע"מ משהה את הפלגות התאגיד הכולל את שלושת החברות – נורוויג'ן קרוז ליין, אושיאניה קרוזס וריג'נט סבן סיז היוצאים החל מתאריך ה-1 ביולי עד 31 ביולי 2020.

הארכת ההשעיה נועדה לתרום למאמצים הגלובליים למניעת התפשטות נגיף הקורונה.
נורוויג'ן קרוז ליין אחזקות בע"מ תמשיך לפעול בהתאם להנחיות המרכז האמריקאי לבקרת ומניעת מחלות (CDC), הממשל הפדרלי ורשויות הבריאות הציבורית העולמיות לנקוט בכל אמצעי הזהירות הנדרשים על מנת להבטיח את בריאותם, בטיחותם וביטחונם של האורחים, הצוות והקהילות בהן ביקרו במהלך ההפלגות.
אורחים שהזמינו הפלגות היוצאות בין התאריכים 1 ביולי ל -31 ביולי 2020 עם נורוויג'ן קרוז ליין, אושיאניה קרוזס או ריג'נט סבן סיז מתבקשים ליצור קשר עם סוכן הנסיעות שלהם או עם החברה למידע נוסף.

זוהי הפעם הרביעית שהחברה מאריכה את השעיית הפלגותיה. עם פרוץ משבר הקורונה, הודיעה החברה על השעיית ההפלגות עד לתאריך 11 באפרילאחרי כן האריכה החברה את המועד לתאריך ה- 10 במאי, אחרי כן הוארך המועד ל-30 ביוני ועכשיו כאמור עד -31 ביולי.

תגיות

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Close
Close