חברותחדשות

נורוויג'ן קרוז ליין הזמינה שתי אוניות נוספות

השתיים שיסופקו עד 2027 יצטרפו לצי של שבע אוניות שכבר הוזמנו. האניות החדשות יהיו חסכוניות באנרגיה עם דגש לשמירה על איכות הסביבה

חברת נורוויג׳ן קרוז ליין (NCL) מממשת אופציה שהיתה לה ומזמינה שתי אוניות נוספות מסדרת ליאונרדו. האוניות החמישית והשישית בסדרה, צפויות להימסר לחברה בשנים 2026 ו-2027..

שתי אוניות הקרוז הנוספות מדגם לאונרדו שהוזמנו הן במשקל 140,00 טון ויכולות לארח על סיפון כל אחת מהן כ-3,300 אנשים על הסיפון. מן החברה נמסר כי בתכנון האוניות החדשות מושם דגש על חיסכון באנרגיה, אופטימיזציה של צריכת הדלק ושמירה על איכות הסביבה, תוך צמצום פליטות מזהמות. כמו כן, צמצום טביעת הרגל הסביבתית של האוניות תאפשר לחברה להרחיב את רשת היעדים שלה, לשווקים חדשים ברחבי העולם, שעד כה לא ניתן היה להשיק בהם פעילות.

עד היום, הזמינה החברה שבע אוניות חדשות עבור באמצעות חברת האם נורוויג׳ן קרוז ליין הולדינגס. אניה נוספת הוזמנה עבור החברה הבת האחות Regent Seven Seas. בחודש אוקטובר השנה צפויה להימסר לחברת נורווג'יאן קרוז האניה החדשה NCL Encore, וזאת, אחרי הצטרפות האוניה Bliss מדגם Breakaway-Plus לצי אוניות הקרוז של החברה רק לפני כחודשיים. ביכולתה של אניה מדגם זה לשאת כ-4,000 נוסעים. אניה דומה, Encore, תצורף לצי ב-2019.

כתבות קשורות

Back to top button