חדשותראשון

נורוויג'ן קרוז ליין חוזרת להפליג מארה"ב

חברת נורוויג'ן קרוז ליין – NCL, תחדש את הפלגותיה מארה"ב, החל מה- 07 באוגוסט 2021 ותציע הפלגות של 7 ימים מסיאטל לאלסקה.

ההודעה של NCL, מגיעה לאחר קבלת אישור מהמרכז האמריקאי לבקרת מחלות ומניעתן (CDC).
"סיאטל תמיד הייתה הבית השני שלנו, ואנו נרגשים לחזור לנמל הבית המדהים הזה ולהביא שוב את האורחים שלנו לאלסקה", אמר הארי סומר, נשיא ומנכ"ל חברת נורוויג'ן קרוז ליין. לפני 21 שנה היינו הראשונים להציע מסלולים לאלסקה מסיאטל, ואנו ממשיכים לקיים את מערכת היחסים המשמעותית עם השותפים המקומיים שלנו ביעד המרהיב. חיכינו זמן רב להודעה על חידוש ההפלגות מארה"ב, ואנו גאים מאוד להפליג לראשונה מזה למעלה משנה מנמל הבית המיוחד שלנו בסיאטל למדינת אלסקה עוצרת הנשימה."
מסלולי ההפלגות יהיו בני 7 ימים על גבי ספינת נורוויג'ן בליס (Norwegian Bliss), החל מה-7 באוגוסט 2021 ועד ה- 16 באוקטובר 2021.

המסלולים יכללו עגינות של 7 עד 13 שעות בסקגווי, ג'ונו, קטצ'יקן ואייסי סטרייט פוינט, אלסקה.

אורחי השייט יוכלו לקחת חלק גם בפתיחת מזח השייט החדש באייסי סטרייט פוינט (Strait Point), שבנתה חברת האם של נורוויג'ן, נורוויג'ן קרוז ליין אחזקות בע"מ, בשותפות עם התאגיד המקומי באלסקה הונה טוטם (Huna Totem). המזח תוכנן להיפתח לראשונה בעונת השייט של קיץ 2020, ומטרתו לאפשר לאורחים ליהנות ממדבר הקרח רחב הידיים וליצור חוויות אישיות בלתי נשכחות בחקירת הטבע הפראי, הנופים המרשימים ותרבות ילידי המקום.

שדרוג הנמל כולל מתחמי מסחר ומסעדות חדשים, כמו גם הצעות לטיולי חוף ובהם מסלול האומגה הארוך בעולם, תצפית הדובים החומים הנגישה בעולם הנמצאת בחופי דרום אלסקה, צפייה בלוויתנים, הרפתקאות דייג שונות, מסלולי הליכה באורך של 104 מטרים מעל לקניון מרהיב עם אפשרות לבנג'י בגובה 275 מטרים.
"תושבי האזור מוכנים לקבל את פניהם של מבקרים מרחבי העולם לאלסקה, בה יוכלו לחוות באופן אישי את פלאי הנוף והתרבות הייחודיים ששייכים רק לה", אמר מושל אלסקה, מייק דונלוי והוסיף: "אני אסיר תודה על עבודת הצוות והתכנון המדוייק של נורוויג'ן קרוז ליין, הגופים הממשלתיים כאן באלסקה, משלחת הקונגרס שלנו, תעשיית התיירות וצוות בריאות הציבור המקומי. עבודתם המאומצת מבטיחה שעונת השייט הקרובה תהיה גם בטוחה ומתגמלת עבור כולם".

בנורוויג'ן קרוז ליין מציינים כי החברה תמשיך לנקוט גישה קפדנית בחזרה למסלולים החדשים, תוך שיתוף פעולה הדוק עם שותפים מקומיים וייעוץ מומחים מטעם וועדת השייט הבטוח הגלובלית לבטיחות ובריאות.

כתבות קשורות

Back to top button