חברות

נורוויג'ן קרוז ליין מקימה מרכז הכשרה של אלפי עובדים בפיליפינים

המרכז יבנה בהשקעה של מיליוני דולרים, יאפשר לחברה להכשיר את כל העובדים החדשים, מרביתם מהמזרח

נורוויג'ן קרוז ליין מקימה מרכז הכשרה של אלפי עובדים בפיליפינים בהשקעה של מיליוני דולרים. במרכז יוכשרו כל עובדי החברה החדשים שמרביתם מגיעים ממזרח אסיה. המרכז יבנה בדומה לכל המתקנים הקיימים באניית-קרוז: החל מקבינות של נוסעים, דרך חדרי אוכל, בארים ומתקני ספא.

כבר כיום למעלה מ-65% מן העובדים המועסקים בספינות נורוויג'ן מגיעים ממדינות אסיה וההחלטה להקים את מרכז ההדרכה החדש בפיליפינים תאפשר לחברה לבצע הכשרות על הקרקע בטרם יעלו על האוניות. נורוויג'ן אחזקות צפויה לקלוט עד שנת 2027 עוד 11 אוניות נופש והכשרת העובדים חיונית על מנת להבטיח שהנוסעים יהנו מהשירות בסטנדרטים הגבוהים של החברה.

המרכז החדש שיוקם סמוך לבירה מנילה ישתרע על שטח של יותר מ-60 אלף מטרים רבועים. בניית המרכז צפויה להסתיים בסוף שנת 2020 ועתידים לעבור בו כ-8,000 חברי צוות בשנה שישרתו את הנוסעים על אוניות קבוצת נורוויג'ן קרוז ליין המפליגות בכל העולם.

הארי סומר, נשיא נורוויג'ן קרוז ליין הבינלאומית אמר: "כבר כיום מונה צי אוניות השייט שלנו 26 אוניות המפליגות בכל העולם ומעניקות חוויה ייחודית ליותר מ- 2.5 מיליון אורחים בשנה. מרכז ההכשרות החדש, שיוקם בפיליפינים, יאפשר לנו להשקיע ביסודיות בצוותי השירות ובלימודיהם ולהבטיח שאנו ממשיכים לספק חופשה יוצאת דופן לאורחינו."

תגיות

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Close
Close