חדשותראשי

נמל ניו-אורלינס: 1.2 מיליון נוסעי קרוז בשנה

בשנה שעברה החלה דיסני-קרוז-ליין לפעול מן הנמל ורויאל קריביאן מוסיפה ב-2020 מסלולי שייט לכל אורך השנה

נמל הקרוזים של ניואורלינס מציין זאת השנה הששית עליה במספר נוסעי הקרוז. ב-2019 עברו בנמל 1.2 מיליון נוסעים, גידול של 1.7% במספרם לעומת השנה שקדמה לה. 251 אוניות קרוז עגנו בנמל במהלך 2019.

עם השקת המשטים של דיסניקרוזליין בשנה שחלפה ותוספת מסלולי שייט לכל אורך השנה של רויאל קריביאן בשנה הקרובה צופים מנהלי הנמל, המכונה פורט NOLA, עונת שייט טובה.

"מספרים אלה הגדלים משנה לשנה מדגישים את הפופולריות והנוחות של שייט מניואורלינס, כאשר יותר ויותר נוסעים בוחרים להפליג מהעיר הייחודית שלנו", ברנדי ד. כריסטיאן, נשיא ומנכ"ל הנמל בהודעה לעיתונות. "כתוצאה מכך, חברות הקרוז ממשיכות לחזק את השותפויות שלהם עמנו ואלה חדשות טובות לענף הקרוז והתיירות של לואיזיאנה לשנים הבאות".

כאמור, רויאל קריביאן, שהציעה בעבר הפלגות עונתיות מניואורלינס, מציעה כעת מסלולי טיול שבועיים בכל ימות השנה על Majesty of the Seas שמשיטה 2,356 נופשים וזאת כבר החל מינואר 2020. דיסני קרוז, פועלת זו השנה השניה בנמל באורח קבע עם ספינתה Disney Wonder, המשיטה 2,700 נוסעים. החברה הודיעה שגם ב-2021 תמשיך האוניה להפליג מן העיר שעל שפך נהר המיסיסיפי.

גם ההפלגות בכיוון האחר, בנהר המיסיסיפי, זוכות לביקוש. על סיפון שש ספינות הנהר שבסיסן בניואורלינס הפליגו 31,306 נוסעים בשנת 2019. בשנה שחלפה החלה לשוטה American Harmony החדשה והשנה תצטרף אליה American Jazz.

ובנוסף לכל אלה האטרקציה של נמל ניואורלינס, שהוא נמל הקרוז השישי בהיקף הנוסעים בארה"ב, טמונה בהיצע של העיר עצמה. סקרים שעשה הנמל מלמדים ששלושה רבעים מנוסעי הקרוז, שמסעותיהם מתחילים ו/או מסתיים בניואורלינס, מבלים בעיר יום עד יומיים לפחות.

תגיות

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Close
Close