חדשותראשי

נשיא קרניבל: "סין תהיה השוק הראשון של עולם הקרוזים ב-2030"

שנחאי תהיה נמל הבית של הגדולה באוניות הקרוז. Wonder of the Seas של רויאל קריביאן תחל לשוט ב-2021. ספינות ענק נוספות יצטרפו אליה

בכירי ענף הקרוז בתבל הביעו היום (11.10.19) את הערכתם האופטימית לצמיחתו העתידית של הענף בסין ובאזור אסיה-פסיפיק. הדברים נאמרו במושב הפתיחה של כנס סי-טרייד המתקיים בשנחאי. בדבריו אמר ארנולד דונלד נשיא קרניבל כי סין צפויה להיות ב-2030 השוק הראשון של עולם הקרוז.

לעומתו, Colin Au נשיא קבוצת Genting הונג-קונג לא היה כה אופטימי. לדבריו "'אנשים רבים חושבים שסין יכולה לעבור את ארה"ב בשנת 2030 ולהתייצב כשוק המקור הגדול ביותר לנוסעי הקרוז , אבל המספר הנוכחי של 12 מיליון אמריקנים בשנה גדול פי שישה מהסינים המשתתפים בהפלגות קרוז, כך שאנו מרגישים שאי אפשר לעבור את ארה"ב בשנת 2030".

מכל מקום, קבוצת גנטיג המחזיקה במותג Dream Cruises תציב בשנחאי בשנת 2021 את ספינתה גלובל-דרים, שמשקלה יהיה  208,000 טונות, ובעקבותיה יבוא ספינות נוספות.

גם חברת הקרוז האירופית MSC Cruises תגיע לסין וזה יקרה באפריל  2020 עם ספינה גדולה, הבליסימה, שמשקלה יהיה  170,000 טון. במשך כשנה היא תהיה הגדולה במזרח אסיה. פיירפרנצ'סקו ואגו, נשיא החברה,  אמר: "אנחנו בתחילת מסע,  לסין יש פוטנציאל גדול כמו למדינות אחרות באסיה, כיפן וסינגפור".

ב-2021 תכבוש את בכורת הספינה הגדולה Wonder of the Seas. נשיא ומנכ"ל רויאל קריביאן, מייקל ביילי, הודיע ​​בכנס כי הספינה שתהא אוניית הקרוז הגדולה בתבל, תקבע עם כניסתה לשרות ב-2021 את נמל הבית שלה בשנחאי. הספינה היא החמישית בסדרת אואזיס שנבנית עבור החברה.

"Wonder of the Seas תגדיר מחדש את החופשה האולטימטיבית ותהיה מהפכנית בפני עצמה, והיא מסמנת את אחד הפרקים המרגשים ביותר של רויאל קריביאן", אמר ביילי.

האניה שמשקלה יגיע ל-228,000 טון תהיה הראשונה בספינות הענק שתפליג באסיה. האניה נבנית במספנת Chantiers de l'Atlantique בסן-נאזייר שבצרפת. לאחר הצטרפות Wonder of the Seas לצי של החברה ב-2021 יכנסו לשרות ברויאל קריביאן ספינות שיונעו בגז נוזלי.

תגיות

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Close
Close