אוניות

סופשבוע של ספינות חדשות

מספנות Fincantieri הורידו למים ספינה של Regent Seven Seas השיקו כזאת של וירג'ין וויאג'רס והאניה ויקינג-יופיטר נמסרה לבעליה. בליסבון הושקה Mein Schiff 2 של TUI

אוניית הקרוז Mein Schiff 2 של ענק התיירות הגרמני TUI הושקה אתמול (9.2.19) בליסבון. טקס ההטבלה הנוצרי נערך במהלך מסעה של האוניה מברמרהאוון ללאס פאלמס. היה זה הטקס הראשון מסוגו של אוניית קרוז שהתקיים בנמל של בירת פורטוגל. הספינה שנבנתה במספנת Meyer Turku בפינלנד יכולה לשאת על 14 סיפוניה 2,894 נופשים. הצי של קבוצת TUI כולל עתה 15 ספינות קרוז תחת המותגים Hapag-Lloyd, מארלה-קרוזס,  ו-TUI קרוזס.

מספנות Fincantieri באיטליה ציינו את כניסתן למים של שתי ספינות-קרוז. באנקונה הוטבלה Seven Seas Splendor של Regent Seven Seas. אוניה זאת תוכל לשאת 750 נופשים. מדובר בספינה למסעות יוקרה שעל סיפונה יהיה אפשר להתגורר בסוויטה עם סאונה פרטית בעלות של 11,000 דולרים ללילה. במספנת אנקונה נערך אתמול גם טקס מסירתה של האניה ויקינג-יופיטר לבעליה. האניה שתכולתה כ-930 נופשים ב-465 תאים (ראו ידיעה נפרדת).

בגנואה, במספנת Fincantieri's Sestri Ponente,  טבלה במים סקרלט-ליידי, הספינה הראשונה של וירג'ין וויאג'רס, שעוד שלוש ספינות יבואו בעקבותיה. עתה יחלו עבודות הפנים באוניה שתמסר לחברה החדשה ב-2020. סקרלט-ליידי ואחיותיה יהיו מסוגלות להשיט כ-2,770 נוסעים כל אחת שיאכלסו 1,400 תאים.

תגיות

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Close
Close