חדשותראשי

סינים על הדנובה

קונצרן שבסיסו בהונג-קונג מקים מותג חדש שיתאים את אוניית הנהר קריסטל-מוצרט, "מלכת הדנובה" לנופשים מסין

אמירות של ראשי ענף הקרוז ומחקרי שוק שפורסמו במהלך השנה מצביעים על השגשוג הצפוי של עולם הקרוזים במזרח אסיה בכלל ובסין בפרט. במקביל מתחוללת פריחה בעסקי שייט הנהרות באירופה.

כדי לענות על שתי מגמות אלה הודיעה חברת האחזקות Genting Cruise Lines שבסיסה בהונג-קונג על יצירת מותג חדש בשיתוף חברת הקרוז Crystal River Cruises שיציע מוצר יחודי לנוסעים הסינים לשייט נהרות באירופה, שראשיתו תהיה על הדנובה.

לחברת גטינג קרוז ליינס מותג קרוז חדש שמתפתח במהירות ושמו DREAM. בנוסף, החברה היא מאז 2015 הבעלים של חברת הקרוז קריסטל שלה חברות בנות אחדות ובהן חברה המתמחה בשייט נהרות באירופה. חברה זאת מתפעלת את אוניית הנהר קריסטל-מוצרט, שזכתה לכינוי "מלכת הדנובה" בזכות היצע השירותים ברמת ששה כוכבים ובשל גודלה, כאשר רוחבה הוא כמעט כפול מספינת נהר רגילה. הספינה מסוגלת להשיט כ-540 נופשים.

קריסטל-מוצרט תופעל תחת המותג החדש שיאפשר לנופשים מסין לחוש בביתם, גם כאשר הם שטים בין וינה לבודפשט. בהודעתה של גטינג, שפורסמה באתר קרוז-אינדסטרי-ניוז נאמר כי תהא זאת חוויה שתספק פן ידידותי לנוסע האסיאתי המעוניין לגלות את נפלאות אירופה עם אפשרות להרגיש נוח יותר בנוסעו במתכונת המוכרת לו מביתו.

המסעות הללו יחלו במרץ 2020, עם הצע למשטים בני ששה, שבעה ו-10 לילות בעיסקת הכול כלול.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button