חברותחדשות

סלבריטי קרוזס: 2021 באיי הגלאפגוס

השקת המגה-יאכטה היוקרתית, ה-Celebrity Flora℠, והשדרוג שנעשה באנייה Celebrity Xpedition®, יאפשרו למטיילים לחוות את האיים. נשיאה ומנכ"לית סלבריטי קרוזס: "לקחנו את הניסיון שלנו בארכיפלג הייחודי והשמור הזה ושילבנו אותו עם חוויה שאין כמוה על סיפון האניות"

חברת הקרוזים, סלבריטי קרוזס, השיקה את עונת ההפלגות לשנת 2021 באיי הגלאפגוס.

השקת המגה-יאכטה היוקרתית, ה-Celebrity Flora, והשדרוג שנעשה באנייה Celebrity Xpedition®, יאפשרו למטיילים לחוות את האיים.

ה-Celebrity Flora, עם מגורי סוויטות בלבד עבור 100 אורחים, בעלת יעילות אנרגטית. תפעולה של האנייה הותאם לשמירה על המארג האקולוגי העדין באיים, עם מערכת הנעה ידידותית לסביבה ומחזור פסולת נרחב, שמאפשר עגינה ללא הטלת עוגן, ובכך למנוע פגיעה בקרקעית הים.

עיצוב האנייה תוכנן לסביבת האיים ומשלב עיצוב פנים חמים עם הטבע הפראי, באמצעות פתיחת החללים הפנימיים אל החוץ וויטרינות שקופות, המאפשרות לגלות את הנופים המופלאים, חיות הבר הנדירות והצמחייה הייחודית למקום.

ה-Celebrity Xpedition® , המיועדת להוביל עד 100 אורחים, מציגה מגוון חידושים החל מעיצוב החללים הפנימיים ועד אינטרנט אלחוטי מהיר וזמין.

צילומים: סלבריטי קרוזס איי גלאפגוס

"סלבריטי קרוזס מפליגה באיי הגלאפגוס מאז שנת 2004. הניסיון הרב שלנו ביעד זה מאפשר לנו לחדד כל פרט בחוויית החופשה ולהציע לאורחים שלנו חופשה ייחודית ובלתי נשכחת," אמרה ליסה לוטוף-פרלו, נשיאה ומנכ"לית סלבריטי קרוזס. "לקחנו את הניסיון שלנו בארכיפלג הייחודי והשמור הזה ושילבנו אותו עם חוויה שאין כמוה על סיפון האניות, כך שאנו מציעים את האניות הטובות ביותר, צוות מומחי הטבע הטוב ביותר והחוויה הכוללת הטובה ביותר. פשוט אין דרך יותר טובה לחוות את איי הגלאפגוס המדהימים מאשר עם סלבריטי קרוזס."

אורי שנבל, מנכ"ל חברת 'סנורמה' שירותי תיירות, נציגת מכירות בלעדית  של תאגיד השייט "רויאל קריביאן" בישראל אמר בתגובה: "חברת "רויאל קריביאן" ו"סלבריטי קרוזס" בפרט שמה לה למטרה להביא איכות וחוויה יוקרתית ללקוחותיה, הזכיות בפרסים שנה אחר שנה מחזקות את החברה כמובילת השוק ואת ההכרה וההוקרה העולמית למאמצי  והישגי הצמיחה שלה, באופן עקבי ברחבי העולם".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Close
Close