אוניות

השישית של Regent Seven Seas

האוניה, שמחיר הקמתה יגיע ל-475 מיליון אירו, תצטרף לצי בן חמש אוניות ולאחר השקתה של ספינה נוספת Seven Seas Splendo בפברואר 2020

חברת נורוויג'יאן קרוז ליין הולדינגס מרחיבה את צי אוניות היוקרה של המותגים שהיא מתפעלת. אתמול (15.1.19) דיווחה החברה על הזמנתה של אוניה נוספת שתצטרף ב-2023 לצי של חברת Regent Seven Seas.

האוניה, שמחיר הקמתה יגיע ל-475 מיליון אירו, תצטרף לצי בן חמש אוניות, לאחר השקתה של ספינה נוספת Seven Seas Splendoבפברואר 2020.

Regent Seven Seas מתמחה בספינות קרוז יוקרתיות המסיעות מספר מצומצם יחסית של תיירים. האוניה החדשה תוכל לשאת 750 נופשים והעיתון יו.אס.טודיי הכתיר את האוניה "הספינה היוקרתית בתבל".

האוניה החדשה תהיה אחות ל- Seven Seas Explorer " ששווקה כספינה היוקרתית ביותר, ובנייתה עלתה 450 מיליון דולרים. הספינות הללו מצטיינות בסוויטות גדולות, מסעדות ומתחם ספא מן הדרגה הראשונה.

בשבוע שעבר פורסם כי חברת נוספת Oceania Cruises שבשליטת חברת האחזקות נורווג'יאן קרוז ליין הולדינגס, תזכה בשתי ספינות שיצטרפו לצי בן שש האוניות שלה.

החברה המתמחה בשיוטי יוקרה – רבים מהם ממושכים כולל כזה סביב העולם – תקבל את הספינות בשנים 2022 ו-2025.

ההזמנה הנוכחית מצטרפת לשבע ספינות נוספות שיסופקו לצי של נורווג'יאן עד 2027. הראשונה שבהן נורווג'יאן-אונקור תחל לשוט כבר השנה.

תגיות

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Close
Close