אוניותטרנדים

עוד שחקן מצטרף לענף יאכטות האוקיאנוס היוקרתי

לאמרלד ווטרוויס, המתמחה בשייט נהרות, תצטרף אמרלד יאכט קרוז, שתשיק ספינה ל-100 נוסעים בקיץ 2021 באורך של 360 מטר ו-88% מהחדרים יהיו מרפסות

בשעה שמגפת הקורונה (אפשר כבר לראות את זה כמגפה) משתקת את תנועת התיירות לסין, שיתוק שזולג לחלקי תבל אחרים, תחום אחד לפחות, כך נדמה, חש עדיין חסין בפני הנגיף. הכוונה היא לתיירות היוקרה.

בעוד חברות הקרוז מבטלות משטים ו/או משנות מסלולי שייט מודיעה חברת SCENIC, שהיא בעלת המותג אמרלד ווטרוויס, כי היא נכנסת לשוק הקרוז ​​היוקרתי של יאכטות השטות באוקיאנוסים.

קבוצת Scenic הודיעה על הזמנתה של יאכטה שתשיט 100 נופשים. הספינה שתחל לשוט בקיץ 2021 תישא את השם Emerald Azzurra והיא תהיה הספינה הראשונה בצי של אמרלד יאכט קרוז, המותג החדש שיצטרף לאמרלד ווטרווייס, הפעילה בתחום שייט הנהרות.

גלן מורוני, הבעלים והיו"ר של קבוצת SCENIC צוטט בהודעה לעיתונות באומרו: "ההשקה של אמרלד יאכט קרוז והביצועים המדהימים שתפגין אמרלד אזורה הם התרחבות לוגית של הפורטפוליו של אמרלד קרוזס".

נתיבי השייט של הספינה החדשה לשנים 2021-2022 יכללו את הים האדריאטי, את הים התיכון ואת הים האדום.

לפי ההודעה לעיתונות אמרלד אזורה תהיה באורך של 360 מטר ויהיו לה ארבעה סיפונים. היא תציע לאורחיה חוויה של יאכטת בוטיק אינטימית. חדרי האירוח והסוויטות יהיו מרווחים, וב-88% מהם יהיו מרפסות. כראוי ליאכטת יוקרה יהיו בה מתחם ספא, ארוחות ערב משובחות א-לה-קארט, ולנוסעים יוצעו סיורי חוף מרתקים.

עבודת הבניה של הספינה נעשית במספנה שבהא לונג סיטי, וייטנאם.

כתבות קשורות

Back to top button