חדשות

עוכב יומיים לאחר התקף לב ויפוצה ב-2 מיליון דולר

נוסע של נורבג'יאן-קרוז-ליין נאלץ להמתין עד להגעתה לנמל הבית ורק אז אושפז. רויאל-קריביאן תשלם 3.38 מיליון דולר למשפחתו של נוסע שנפטר

אנדרו או בולנד, תושב  טרנידד וטובגו, הפליג ב-2016 על סיפונה של אוניית הקרוז נורבג'יאן-פרל בים הקריבי ויומיים לפני תום המסע הוא לקה בהתקף לב. הצוות הרפואי של האוניה הבטיח לו כי מדובר בהתקף קל וכי מצבו יהיה שפיר עד להגעת האוניה לנמל הבית במיאמי.

הוא אושפז במיאמי במרפאת "הר-סיני" ובמשך חמישה ימים הוא היה צמוד למכונת לב-ריאות, עבר הליכי צנתור, והושתלו בגופו ארבעה סטנטים. לאחר צאתו מבית החולים הוגשה בשמו תביעה נגד חברת הקרוז בעילה של רשלנות. חבר המושבעים מצא שיש ממש בתביעתו והחברה תשלם לו פיצוי של  2.084 מיליון דולרים.

בתביעה נוספת שהוגשה נגד חברת רויאל-קריביאן נפסקו לטובת משפחתו של נוסע שנפטר מהתקף לב תוך כדי מסע על אחת מאוניותיה 3.38 מיליון דולר.

ריצ'רד פוצ'לסקי היה בן 70 כאשר הפליג ב-2016 עם בני משפחתו לאלסקה עם האוניה  Explorer of the Seas. תוך כדי המסע הוא סבל מבעיות נשימה ורופאת האוניה שילחה אותו לתאו שם לקה בהתקף לב. לאחר מכן, העברתו למרפאה באלסקה בעיר  Juneauהתעכבה שעות אחדות. עורכי דין מטעם בני משפחתו הוכיחו לחבר מושבעים פדרלי שרופאת האוניה שגתה באופן חמור בטיפול במר פוצ'לסקי. בית המשפט פסק לזכותם 3.38 מיליון דולרים.

תגיות

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Close
Close