חדשותראשי

עכשיו מגיעות התביעות: זוג תובע מיליון דולר מפרינסס

בני הזוג, תושבי פלורידה, טוענים שהחברה התרשלה בתהליך הסינון שקיימה לפני שהתירה העלאת נוסעים לספינה

רונלד ואווה וייסברגר שהיו על סיפון אוניית הקרוז גרנד-פרינסס תובעים מיליון דולר מפרינסס קרוז ליין. ספינת הנופש, שעל סיפונה היו כ-3,550 נוסעים הוחזרה ממסעה ועוכבה מול חופי סן-פרנסיסקו במשך ימים אחדים לאחר ש-21 מנוסעיה, 19 אנשי צוות ושני נופשים, התבררו כנשאי נגיף הקורונה.

התובעים מצויים עדיין על סיפון האוניה. שלשום הותר לספינה לעגון בנמל אוקלנד ונוסעיה יורדים מן הסיפון לאחר שהם עוברים בדיקה כדי לוודא שאינם נושאים את הנגיף.

בני הזוג, תושבי פלורידה, טוענים שהחברה התרשלה בתהליך הסינון שניהלה לפני שהתירה העלאת נוסעים לספינה ב-21 בפברואר לקראת מסע בן שבועיים שהיה אמור לעגון בין השאר גם בהונולולו.

התביעה מתבססת על העובדה שלפחות 62 נוסעים שהצטרפו למשט היו על הספינה גם במסע קודם שבו נמצאו שני אנשים שנדבקו ולאחר זמן אחד מהם נפטר. "אף אחד מאותם 62 נוסעים או אנשי צוות שהתערבבו עם הנוסעים הקודמים שנדבקו לא נבדק", נאמר בתביעה שלהם.

עוד נטען כי החברה שלחה ב-25 בפברואר הודעה לנוסעי המשט הקודם אולם לא הזהירה את משתתפי המסע שבו נטלו חלק בני הזוג התובעים. לטענתם, אם היו יודעים על הסכנה הם היו יורדים מן הספינה בהונולולו.

לטענת התובעים לחברת פרינסס, שהיא חלק מתאגיד קרניבל, נדרש חודש ימים עד שהחלה לנקוט באמצעי הזהירות הנדרשים. לטענתם על החברה היה לנקוט משנה זהירות לאור ניסיונה המר עם דאימונד-פרינסס ש-700 מנוסעיה נדבקו בנגיף הקורונה.

תגיות

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Close
Close