חדשותראשי

עלייה של 25% בהזמנות חופשות קרוז בקרב הגיל השלישי

המגמה המסתמנת ל-2020 מצביעה על צפי לגידול נוסף של כ-20% בקרב נופשי הקרוז, כך עולה מנתונים של חברת מסעות מקבוצת אמסלם תיירות ונופש

גידול של כ-25% במספר ההזמנות של קרוזים מאורגנים בקרב הגיל השלישי בשנת –2019 כשהמגמה המסתמנת ל-2020 מצביעה על צפי לגידול נוסף של כ-20% בקטגוריה זו, כך עולה מנתונים של חברת מסעות מקבוצת אמסלם תיירות ונופש

העלייה החדה מתבטאת בבחירת יעדים מרוחקים כמו אוסטרליה, טזמניה וניו זילנד, דרום אמריקה, המזרח הרחוק בדגש יפן ולתקופה של מינימום שבועיים.

גיא רווה, מנכ"ל מסעות, מסר: "אנו עדים למגמת שינוי מהותית בהרגלי החופשות של לקוחות בסקטור זה, אשר ברובו מצוי בפנסיה עם זמן פנוי ופחות מגבלות, לצד יצר סקרנות גובר הבא לידי ביטוי ברצון לחקור ולהכיר תרבויות חדשות ביעדים מרוחקים ואקזוטיים. קרוז מאורגן מהווה אלטרנטיבה מצוינת לחופשה  לגיל השלישי, במיוחד לאור העובדה שמרגע ההזמנה הלקוח אינו אמור להתעסק עם אינספור הזמנות ותיאומים, אלא להתרכז בחופשה ובהנאה נטו".

עוד הוסיף רווה "אופי הקרוז מספק מגון פעילויות כך שכל אחד יוכל למצוא את העדפותיו האישיות.  העובדה שאין צורך לארוז ולפרוק כל פעם את המזוודות מחדש קורצת למטיילים. אנו צופים כי בשנת 2020 קטגוריה זו תזכה לצמיחה נוספת של כ-20% כשהיעדים המסתמנים כמובילים בחורף הנם דרום אמריקה, אוסטרליה, ניו זילנד והמזרח הרחוק, בעוד בקיץ היעדים אשר יובילו יהיו בעיקר אירופה הקלאסית, הים הבלטי, איסלנד, האיים הבריטיים והפיורדים הנורבגים".

תגיות

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Close
Close