טרנדים

פונאנט הצרפתית מציגה: העין הכחולה

החברה המתמחה במסעות תגלית השיקה את אנייתה החדשה עם חידוש: טרקלין עם אפשרות לצפיה במעמקי הים. החברה תשתף פעולה עם נשיונל-ג'יאוגרפיק-קרוזס

חברת הספנות צרפתית פונאנט (Ponant) המתמחה בהפלגות תגלית יוקרתיות הציגה את האניה החדשה, Le Lapérouse, שתצטרף לצי שלה לאחר הצלחתה של הפלגת הבכורה שלה שיצאה מנמל ריקיאוויק שבאיסלנד. החברה מסרה כי תהיה זאת הראשונה מבין שש ספינות כדוגמתה שיצורפו לצי ספינות התגלית שלה. החברה מסרה כי ב-2021 יהיו בו 12 אניות. ספינותיה החדשות נבנות במספנה באלסונד נורווגיה.

האנייה תציע לנוסעיה, שיתאכסנו ב-92 תאים עם מרפסות פרטיות, חידוש ראשוני – טרקלין שיאפשר צפייה אל מתחת לפני הים. לטרקלין, שזכה לשם "העין הכחולה", יהיו שני חלונות פנורמיים שיאפשרו לראות את הנעשה במי הים וכן מסכים שיקרינו צילומים שיעשו בידי שלוש מצלמות תת-מימיות. הצילומים ילוו במוסיקה שחוברה במיוחד.

החברה שנוסדה ב-1988 היא חברת הקרוז הצרפתית היחידה ואחד משווקיה העיקריים היא קנדה. את מסעות התגלית שלה היא החלה ב-1999. במקביל, פונאנט ונשיונל-ג'יאוגרפיק-קרוזס הודיעה על שיתוף פעולה ביניהן לעריכתם של 130 מסעות תגלית בארבע השנים הקרובות. המסעות על סיפונן של ספינות קטנות, כפי שיש בצי של פונאנט, יגיעו לכל "שבע היבשות" שעל כדור הארץ. הדגש יהיה על המסעות באוסטרליה ומזרח אסיה. לנשיונל-ג'יאוגרפיק הסכם דומה עם חברת לינדבלאד למסעות תגלית ביבשת אמריקה.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Close
Close