חדשותראשי

פורט-מיאמי: נחתמו הסכמים להקמת טרמינלים נוספים

קרניבל ו-MSC מכינות עצמן לקליטתן של אוניות ענק חדשות. MSC קיבלה היתר לתכנן, לבנות, להפעיל ולתחזק שני טרמינלים בנמל

חברות הקרוז קרניבל ו-MSC קיבלו היתר משלטונות נמל הקרוזים פורט-מיאמי להרחבה ולבניה של טרמינלים שיועדו לשימוש של ספינותיהן החדשות.

לקרניבל קרוז ליין, שהיא מפעילת הקרוז הגדולה בפורט-מיאמי, ניתן  אישור לשיפוץ ולהרחבה של מסוף השייט F. בטרמינל זה מיועדת לעגון הספינה החדשה של הקונצרן, מדגם אקסל, שתיכנס לשירות בשנת 2022. ספינת הענק החדשה עדיין לא נבחר שם אך היא תהא ידידותית לסביבה בהיותה מונעת בגז נוזלי.

טרמינל F יהיה מסוף השייט השלישי בפורט-מיאמי של קרניבל, שהתחייב לפעות בטרמינל במשך 20 שנים. טרמינל F יהיה גם הגדול ביותר של קרניבל בצפון אמריקה.

MSC Cruises קיבלה היתר לתכנן, לבנות, להפעיל ולתחזק שני טרמינלים (AA ו- AAA) בפורט-מיאמי שיאפשרו עגינתן של שתי אוניות ענק, שכל אחת מהן מסוגלת להשיט עד 7,000 אורחים.

פייר פרנצ'סקו וואגו, יו"ר MSC Cruises, שבסיסה הוא באירופה הדגיש כי בכוונת החברה להתרחב משמעותית בצפון אמריקה: "משנת 2017 ועד 2027 תציג החברה 13 ספינות קרוז של הדור הבא, ובכך נרחיב את הצי שלנו לסך כולל של 25 אוניות שיגדילו את יכולת האירוח שלנו ליותר מ-5 מיליון נוסעים בשנה. הטרמינל החדש יהיה אחד החדשניים ביותר".

תגיות

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Close
Close