הפלגותראשי

קרוזים בדרום אפריקה

חברת הקרוזים MSC תציב בעונת השייט 2020/1 שתיים מאוניותיה בדרום אפריקה. נתיבי השייט מגיעים מדרבן קייפטאון לאיי האוקינוס ההודי ולמדינות השכנות

חברת הקרוזים MSC הודיעה (20.8) כי תציב שתיים מאוניותיה בדרום אפריקה. לדבריו של מנהל החברה בדרום אפריקה, רוס ווק, האניות 'אופרה' ו'מוסיקה' יענו על הביקוש הגובר למשטי קרוז באזור זה.

בנובמבר 2020 יחלו הפלגותיה של 'מוסיקה' מדרבן ובדצמבר 2020 תצטרף 'אופרה' אליה ובסיסה יהיה בקייפטאון. בסך הכל יבצעו שתי האוניות 60 הפלגות במהלך עונת 2020/1. מסעותיהן יגיעו למוזמביק, יעגנו במועדון חוף-ספארי פרטי של MSC ובפורט אליזבט בדרום אפריקה. עונת ההפלגות בחצי הכדור הדרומי היא מנובמבר עד מאי, כאשר שורר שם הקיץ.

נמליה של דרום אפריקה משמשים זה שנים בית להפלגות קרוז בחלק זה של תבל. עיקרם של המשטים הם לאורך חופיה של המדינה ולצד אלו של מוזמביק וקניה וכן הפלגות לאיי האוקיאנוס ההודי: מדגסקר, סיישל ומאוריציוס. נתיבי מסע אחרים הם לחופים המערביים באוקיאנוס האטלנטי: נמיביה, סנגל, גאנה ואיי כף ורדה.

לצד MSC פעילות באפריקה חברות נוספות. לפי אתר האינטרנט קרוזקריטיק בקרב החברות היוקרתיות בולטת סילברסי קרוזס ולצידה שטות שם אושיניה וקריסטל קרוזס. קונרד וריג'נט-סבן-סיס מציעות משטים ארוכים של מעלה מ-15 יום, כאשר נקודת המוצא שלהן הוא מחוץ ליבשת, ליסבון למשל. רבים ממשתתפי הקרוזים באפריקה נוהגים לקחת בנוסף סיור קרקעי, לפני או אחרי השייט, כדי לחוות את הטבע היחודי לדרום היבשת השחורה.

תגיות

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Close
Close